Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-04-12

Gėjai Prancūzijoje jaučiasi nesaugūs

  
Gėjai Prancūzijoje jaučiasi nesaugūs Šiuo metu Prancūzijos Senatas svarsto, ar įteisinti tos pačios lyties asmenų santuokas.

Prancūzijos Senate šiuo metu aktyviai diskutuojama apie tos pačios lyties asmenų teisę tuoktis su savo parneriais, o šalyje vis daugėja homofobilių išpuolių. Štai pasaulio žiniasklaida pranešė, kad Paryžiuje buvo smarkiai sumuštas homoseksualus vaikinas, kai ėjo mieste susikibęs už rankų su savo vaikinu.

Vaikinas savo nuotrauką patalpino socialiniame tinkle „Facebook“. Jo veidas nusėtas mėlynėmis, akys sutinusios. Prie nuotraukas buvo prierašas: „Apgailestauju, kad taip atrodai, tačiau toks homofobijos veidas“. Pranešama, kad pastaruoju metu išpuolių, kurie pasireiškia įžeidinėjimais ir smurtu prieš gėjus ir lesbietes vis daugėja. Tokiu būdu žmonės „išreiškia“ savo nepasitenkinimą svarstomam įstatymai ir demonstruoja hobomobiškas pažiūras.
Prancūzijoje netrūksta demonstracijų ir protestų, kai kuriose jų dalyvavo ir keli šimtai tūkstančių žmonių. Šalies žiniasklaida taip pat nuolat praneša ir apie atsivėrusią nesantaiką tarp draugų ar net šeimos narių.
 
Įstatymas, kuris leistų santuokas tarp tos pačios lyties asmenų, jau praėjo kelias privalomas instancijas, o senate diskusijos turėtų baigtis jau šią savaitę. oponentai griebėsi radikalesnių veiksmų, skleisdami savo žinią.
 
Politikai ir homoseksualių asmenų teisių gynėjai nesutinka, kad dėl dabar svarstomo įstatymo šalyje atsirado daugiau homofobų, jie tiesiog mano, kad kai kurie jų tiesiog rado progą išlieti savo pyktį ir neapykantą.
 
 
 
  

Žymos: Prancūzija, Gėjai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyriausiasis gydytojas klausia uždususio paciento:
– Todėl, kad seselė pasakė: „Prašau be panikos! Apendicito operacija pati lengviausia…“
– Na ir kas? Tai tiesa.
– Taip, taip. Bet ji pasakė ne man, o tam jaunam chirurgui su skalpeliu!