Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-01-15

Gimnastės triukas privers ir stebėtis, ir susiraukti iš skausmo

  
Gimnastės triukas privers ir stebėtis, ir susiraukti iš skausmo
© Twitter.com

Nenuostabu, kad po tokio pasirodymo gimnastė gavo didžiausią įvertinimą. 21-erių Kalifornijos universiteto studentė Katelyn Ohashi žiūrovus pribloškė atlikusi triuką, skambant populiariausioms dainoms. Trigubi apsisukimai, aukšti šuoliukai ir net špagatas, atliktas krentant iš aukšto – štai už ką gimnastikos varžybose sportininkė buvo įvertinta dešimtuku.Šį sudėtingą pasirodymą Katelyn atliko labai grakščiai ir tikrai neatrodo, kad mergina pavargo ar jai buvo sunku. Jos pastangas įvertino ir kolegos bei internautai. Jie jaudinosi dėl kiekvieno merginos judesio ir gyrė ją už sugebėjimą pakelti nuotaiką.
Šis gimnastės pasirodymas jau spėjo tapti tikra interneto sensacija. Tviteryje paviešintas vaizdo įrašas per 2 dienas peržiūrėtas daugiau nei 31,5 mln. kartų!
 
Labiausiai internautams į atmintį įstrigo vienas pasirodymo elementas – iš aukšto padarytas špagatas. Visi tik spėliojo, kaip mergina nesusižeidė ir ar ji nepanaudojo kokios nors magijos?
 
  

Žymos: gimnastika, Katelyn Ohashi, pasirodymas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.