Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   BBC   |   2013-05-10

Ginklą jau galima atsispausdinti

  
Ginklą jau galima atsispausdinti Šaunamojo ginklo brėžinius už 8 tūkst. JAV dolerių galima nusipirkti „eBay“.Šią savaitę JAV rinkoje pristatyta naujovė – 3D spausdintuvas, kuriuo galima atsispausdinti šaunamąjį ginklą, pranešė BBC.

Nors šalyje kiekvieną savaitę apstu nelaimingų atsitikimų kurių metu per susišaudymus ar netyčinį ginklo panaudojimą žūsta dešimtys ir šimtai nekaltų žmonių, ginklai vis dar geidžiamiausias daiktas. Amerikiečiai jau parsisiuntė daugiau nei 100 tūkst. ginklo brėžinių kopijų.
Ginklas „Liberator“ kol kas populiariausias JAV, tačiau Valstijas taip pat sparčiai vejasi ir tokios šalys kaip Ispanija, Brazilija, Vokietija bei Jungtinė Karalystė. Turėdami brėžinius ir 3D spausdintuvą žmonės gali ginklus pasigaminti tiesiog namuose. 3D spausdintuvą tinklalapyje „eBay“ galima nusipirkti už 8 tūkst. JAV dolerių.
 
Taigi JAV politikams dabar jau reikia sukti galvą ne tik kaip pažaboti ginklų pirkimą ir neatsargų poelgį su jais, bet ir kaip suvaldyti virtualiu būdu įsigyjamus ginklus. Daugiausia nerimo politikams kelia tai, kad tokie ginklai gaminami iš plastiko ir jų negalima aptikti metalo detektoriais. Metalinės yra tik kulkos.
 
 
 
  

Žymos: JAV, Technologijos, Nelaimės, Gyvenimas JAV

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mikė Pūkuotukas visiškai nenorėjo vesti, bet mintis apie jo laukiantį medaus mėnesį tiesiog varė jį iš proto.