Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Rimantas Zagrebajev   |   2010-12-28

Girta omskietė pavogė miesto eglę

  
Girta omskietė pavogė miesto eglę Eglutės pagrobėja savo kaltės neneigė.

18 metų Omsko gyventoja iškirto ir pavogė eglutę, artėjančioms šventėms papuoštą vietos visuomenės teritorinės savivaldos komiteto darbuotojų, stovėjusią vienoje iš šventinių miesto aikščių. Incidentas įvyko vėlai vakare gruodžio 27 dieną gyvenamajame rajone Krasnoznamenaja gatvėje, praneša RIA Omsk-Inform.

="text-align: left">Kai eglutė dingo, vietiniai gyventojai kreipėsi į miliciją. Ieškoti dingusio medžio pradėjo pareigūnas, kuris greitai surado pagrobėją. Milicininkas surado eglę viename iš namų Krasnoznamenaja gatvėje, netoli aikštės. Buto šeimininkė, kuriame buvo surasta miesto eglė, sakė, kad medį jai atnešė jos draugė.
 
Gavus šitą informaciją ir sužinojus draugės adresą, milicijos pareigūnas nuvyko pas eglės pagrobėją. Mergina prisipažino pavogusi medį. Ji taip pat pridūrė, kad iškirto eglę būdama girta. Šiuo metu Omsko milicija sprendžia ar pradėti baudžiamąjį procesą. Kaip praneša agentūra, neblaivios merginos veiksmai įvertinti 2000 rublių (172 litai) nuostoliu.

Eglė buvo paimta iš pagrobėjos draugės ir grąžinta į savo įprastą vietą.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kompiuterių parduotuvėje personalas keičia nešiojamų kompiuterių kainas iš 4000 LTL į 2000 LTL. Pro šalį praeidamas žmogelis domisi:
– Sakykit, o kodėl jie taip atpigo?
– Taigi va, Kalėdinės akcijos baigėsi.