Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-09-14

Grožio procedūros pasibaigė amputacija

  
Grožio procedūros pasibaigė amputacija
© Sharon Lapkin flickr.
Moteris pavojaus nei neįtarė.

Moteris nusprendusi išmėginti tailandietiškų žuvyčių procedūrą, kurios metu šios nuo kojų pašalina negyvas odos ląsteles, liko be visų kojos pirštų.

29 metų australė Victoria Curthoys pasakojo, kad vienoje kojoje turėjo infekciją, dėl kurios teko pašalinti nykštį. Po operacijos nepraėjus nei kelioms savaitėms moteris pagalvojo, kad žaizda greičiau išgis, jeigu pasinaudos plačiai reklamuojama sveikatingumo procedūra, tačiau nesuvokė, koks pavojus jos laukia.
Pasirodo, kad vanduo į kurį ji įmerkė kojas buvo nehigieniškas ir užkrėstas bakterija, greičiausiai dėl netinkamos priežiūros arba todėl, kad žuvytės buvo naudojamos daugiau nei vienam klientui.
 
Žuvytėms nugražus odą, ši tapo glotni, tačiau po kelių dienų pasireiškė stipri infekcija, kuri per pjūvio žaizdas užkrėtė visą koją ir pradėjo nykti pirštų kaulai. Nebeliko kitos išeitis, siekiant sustabdyti infekcijos plitimą į visą organizmą, kaip tik visų vienos kojos pirštų amputacija.
 
Tai jau ne pirmas kartas, kuomet po šių žuvelių procedūros asmenims tenka amputuoti kūno dalis.
  

Žymos: Infekcija, Pavojus, Amputacija, tailandietiškos žuvytės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Londone atlikta apklausa, kaip sostinės gyventojai norėtų būti vadinami: britais ar anglais. Rezultatai nustebino: 43 proc. respondentų atsakė, kad norėtų būti vadinami lenkais.
*****