Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-06-15

Gruzijos sostinė bunda iš košmariško savaitgalio (Atnaujinta)

  
Gruzijos sostinė bunda iš košmariško savaitgalio (Atnaujinta) Gruzijos sostinė Tbilisis bando grįžti į prastas vėžes, po siaubingo potvynio.
Smarki liūtis, kurios nebuvo galima prognozuoti, nusiaubė ne tik Tbilisį, bet ir aplinkinius kaimus.

Gruzinus iš įprasto gyvenimo ritmo išmušė pražūtingas lietus. Savaitgalį šešias valandas be perstojo pliaupė ir šalies sostinė Tbilisis paskendo, galima sakyti, tiesiogine šio žodžio prasme. Skaičiuojamos aukos ir nuostoliai, o šimtai žmonių vis dar negali grįžti į namus, nes jie yra sugriauti arba iki jų sunku nusigauti.

Smarki liūtis, kurios nebuvo galima prognozuoti, nusiaubė ne tik Tbilisį, bet ir aplinkinius kaimus. Dvylika žmonių žuvo, kelios dešimtys žmonių laikomi dingusiais be žinios. Apie juos daugiau žinių nebuvo ir pirmadienį. Daugiausiai žmonių gyvybes prarado per automobilių avarijas, kuriuose skandino vanduo.
Audros liudininkai portalams delfi.lt, tiek lrytas.lt pasakojo, kad vaizdai buvo kraupūs. Po miestą blaškėsi iš užtvindyto zoologijos sodo pabėgę gyvūnai. Juos bandyta gelbėti. Dalį panikuojančių ir žmonėms pavojų keliančių plėšrūnų pavyko užmigdyti, kitus teko nušauti.
Gruzinai skelbė, kad lankstančių ir pavojingų žvėrių mieste nebeliko, tačiau tai buvo netiesa. Šiandien portalas bbc.com išplaštino itin tragišką žinią. Per potvynį iš zoologijos sodo pabėgęs liūtas užpuolė ir mirtinai sudraskė vyriškį sostinėje Tbilisyje. Tragedija įvyko netoli miesto centrinės aikštės.
 
Miestas iš lėto atsigauna, tačiau dar yra sunkiai pasiekiamų rajonų. Sunkesnė padėtis priemiesčiuose, kurie yra kalnuotose vietovėse.
 
Tbilisio gyventojai pasakojo, kad tokį baisų potvynį jie paskutinį kartą pergyveno 1970-aisiais.
 
  

Žymos: Gruzija, Potvynis, lietus, Tbilisis, Aukos,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Statybos ir urbanistikos ministerijoje užpatentuotas naujas tiltų patikrinimo būdas:
1) Ant naujai pastatyto tilto suvaromos visos miesto uošvės. Tiltas atlaiko. Išvada: tiltas geras.
2) Ant naujai pastatyto tilto suvaromos visos miesto uošvės. Tiltas sugriūva. Išvada: tiltas puikus.