Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Washingtn Post   |   2018-08-21

Gydytojas prievartavo raminamaisiais prislopintą pacientę

  
Gydytojas prievartavo raminamaisiais prislopintą pacientę
© publicdomainpictures.net
Gydytojas prievartavo prie medicininės įrangos prijungtą pacientę.
Moteris suvokė, ką medikas su ja daro, bet pasipriešinti negalėjo

Ligoninėje gydomos ir raminamaisiais vaistais paveiktos moters bejėgiška būkle pasinaudojęs gydytojas pacientę išprievartavo.

Praėjusią savaitę Texaso valstijos (JAV) teisme baigta nagrinėti kelerius metus trukusi moters išprievartavimo byla, kurioje kaltu pripažintas 46 metų gydytojas Shafeeqas Sheikhas.
Tuo jį apkaltino 32 metų moteris. Anot nukentėjusiosios, ja dar 2013 metų lapkričio 2-osios naktį medikas pasinaudojo Houstone esančioje Ben Taub ligoninėje. Astmą čia besigydžiusią pacientę naktinės pamainos metu lankė S. Sheikhas – gydytojas į jos palatą užėjo tris kartus, o paskutinio vizito metu lytiškai su ja santykiavo.
Moteris tuo metu buvo prijungta prie medicininės įrangos ir paveikta stiprių raminamųjų vaistų, tačiau suvokė, ką medikas su ja daro, bet pasipriešinti negalėjo, o kai pabandė paspausti slauges pakviečiantį mygtuką, suprato, jog jis išjungtas.
 
Kitą rytą ji apie tai informavo mediko kolegas bei pareikalavo tyrimo dėl seksualinės prievartos.
 
Patikrinus ligoninės vaizdo stebėjimo kamerų įrašus paaiškėjo, kad gydytojas buvo užėjęs į moters palatą.
 
S. Sheikhas iš pradžių savo kaltę neigė, bet kai DNR tyrimas patvirtino, jog jis turėjo lytinių santykių su pareiškėja, ėmė tikinti, kad seksas su paciente vyko abipusiu susitarimu. Kaltinamojo advokatas pabrėžė nukentėjusiosios savybes – esą ji apibūdinama kaip socialiai neatsakinga, yra pasididinusi krūtis.
Gynėjo pateiktoje versijoje teigiama, kad gydytojui įėjus į palatą atlikti įprastinio patikrinimo, pacientė ranka griebė jį už tarpkojo ir pasakė „ateik čia“. Šis neva sutriko ir pabėgo, o per kitus patikrinimus „sumišo ir padarė klaidą, bet ne sunkų nusikaltimą“.
 
Texasas garsėja itin griežtomis bausmėmis už nusikaltimus – už tokį išprievartavimą šioje valstijoje gresia kalėjimas iki 20 metų, tačiau gydytojas už grotų nesės.
 
Teismas nusprendė skirti jam 10 metų lygtinio laisvės atėmimo bausmę, be to, S. Sheikhui nereikės registruotis seksualinių nusikaltėlių registre.
 
Nuosprendį dar galima apskųsti aukštesnės instancijos teismui. Savo vardo atskleisti nenorinti nukentėjusiosi bei jos gynėjai tikina, kad kovoja ne tik už save, bet ir visas pasaulio moteris bei primena, kad tokie atvejai pasitikėjimo ligoninėms neprideda.
 
 
  

Žymos: Išprievartavimas, pacientai, gydytojas, ligoninė , JAV

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sėdi ant kranto du apsirūkę narkomanai. Prie jų prieina policininkai ir klausia:
– Ar čia neišplaukė lavonas?
– Ne.
Po kiek laiko išplaukia lavonas. Vienas narkomanas jam sako:
– Gali sau plaukti. Nebijok, mes tavęs neišdavėm.