Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-02-25

Gydytojo raštelį suklastojusi mama prieš nusišaudama nužudė tris savo dukras

  
Gydytojo raštelį suklastojusi mama prieš nusišaudama nužudė tris savo dukras
© Twitter.com @KonnieMoments1
Aubrianne Moore ir jos dukros
Nežinome, kas tuo metu vyko jos galvoje, ji nepaliko jokio raštelio


Kento apygardą, Mičiganą sukrėtė tragedija. 28-erių moteris kaltinama nužudžiusi savo tris dukras ir po to nusišovusi savo vaikino namuose, rašo Metro.co.uk.

Aubrianne Moore, kaip manoma, suklastojo trijų savo dukrų gydytojų raštelius, atleidžiančius jas nuo pamokų ir nusivežusi į mišką, kur jas nužudė. 2-ejų, 6-erių ir 8-erių mergaitės po vieną buvo išviliojamos iš automobilio į tankų mišką už jų senelių namų Mičigane. Vėliau mama dukras po vieną nušovė naudodamasi medžiokliniu šautuvu.
Sudėjusi mergaičių kūnus atgal į automobilį, Aubrianne nuvažiavo į vienos jų tėčio namus, kur pati nusišovė.
 
Po maždaug dviejų valandų namo grįžęs vyras apie jo namuose rasta kraupų vaizdą netrukus pranešė policijai.
 
„Nežinome, kas tuo metu vyko jos galvoje, ji nepaliko jokio raštelio. Rodos, mama sirgo psichine liga. Kai kurie jos įrašai socialiniuose tinkluose leidžia manyti, kad ją buvo apėmusi paranoja, ji manė, kad jos vaikams yra iškilęs pavojus“, – sakė šerifė Michelle LažJoye-Young.
 
Su A. Moore dirbusi socialinė darbuotoja pridūrė, kad anksčiau savo dukrų į mokyklą moteris neleisdavo manydama, kad per televiziją ji išgirdo žinutes, jog dukrų ugdymo įstaigose gali įvykti šaudymas.
 
Pernai rugsėjį moteris net 10 dienų praleido gydymo įstaigoje.
 
„Tai – viena sudėtingiausių bylų, kokias mums teko nagrinėti. Mūsų pareigūnams ši užduotis nėra lengva, jie sunkiai tvardo emocijas“, – tęsė šerifė.
  

Žymos: JAV, Kentas, Policija,, Mičiganas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pusryčių nevalgau, vis galvoju apie tave. Pietų nevalgau, vis galvoju apie tave. Vakarienės nevalgau, vis galvoju apie tave. Naktimis nemiegu... Noriu valgyti