Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-07-28

Hamburgo prekybos centre įvykdyta ataka (atnaujinta)

  
Hamburgo prekybos centre įvykdyta ataka (atnaujinta)
© Twitter nuotr.
Išpuolio metu žuvo vienas asmuo.

Vokietijos policija pranešė, kad viename Hamburgo prekybos centre įvykdyta ataka, kurios metu žuvo vienas ir sušeista dešimtys žmonių.

Policija patvirtino, kad viena sįtariamasis suimtas, tačiau kol kas negali patvirtinti, ar incidente dalyvavo tik vienas užpuolikas.
Ataka įvykdyta penktadienį, nežinomam užpuolikui prekybos centre pradėjus peiliu durstyti praeivius.
 
„Dar neturime patikimos informacijos apie užpuoliko tikslą ir sužeistų žmonių skaičių, – sakė policija. – Vyras užėjo į prekybos centrą ir neįspėjęs puolė badyti ten buvusius žmones“, – sakė policija, dar nurodžiusi, kad viena auka mirė nuo gilių sužeidimų.
 
Vokietijos dienraštyje „Bild“ paskelbta užpuoliko nuotrauka; jis sėdi policijos automobilyje ant užpakalinės sėdynės su baltu kruvinu maišu, užmautu ant galvos; teigiama, kad parduotuvėje jis šaukęs „Allahu Akbar“ (Dievas visų didžiausias).
 
Įtariamasis, dar neidentifikuotas, iš prekybos centro paspruko, bet įvykio liudininkai jį pasivijo ir iškvietė policiją.
 
„Akivaizdu, kad užpuolikas buvo vienas. Pirmieji pranešimai apie galimą apiplėšimą nepasitvirtino“, – parašė tviteryje Hamburgo policija.
 
Išpuolis įvykdytas Barmbek rajone, šiauriniame Hamburge.
Incidentas įvyko viename didiausių Hamburgo prekybos centrų „Edeka".
 
Įvairūs šaltiniai teigia, kad išpuolis įvykdytas po nevapykusio užpuolimo, kiti teigia, kad tai - teroristinė ataka. policija motyvo kol kas nekomenuoja.
 
 
 
 
 
 
  

Žymos: Vokietija, Išpuoliai, Ataka, Hamburgas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kodėl policininko žmona miegamajame vaikšto lėčiau nei kituose kambariuose?
– Todėl. Kad miegamajame yra gulintis policininkas.