Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2016-06-07

Hillary Clinton švenčia istorinę pergalę JAV

  
Hillary Clinton švenčia istorinę pergalę JAV
© wikipedia.com
Pergalė N. Džersyje H. Clinton atvėrė kelią istorinei kovai dėl JAV prezidento posto.
“Donald’as Trump’as dėl savo temperamento netinkamas būti prezidentu ir vyriausiuoju vadu”, - sakė H. Clinton.

Hillary Clinton užsitikrino sau pergalę pirminiuose JAV prezidento rinkimuose ir jis ji bus pirmoji moteris JAV istorijoje, kuri turės realią galimybę užimti prezidento postą.

Buvusi valstybės sekretorė nugalėjo savo pagrindinį konkurentą Bernie Sanders‘ą Naująjame Džersyje ir tokios pat sėkmės ji tikisi kitose šešiose valstijose per pirminius rinkimus.
Nors jau dabar aišku, kad turimas delegatų balsų skaičius – 2383 – jai užtikrino pergalę, apie kurią viešai bus paskelbta liepą vyksiančiame Demokratų partijos suvažiavime.
 
Niujorke ją pasitiko džiūgaujanti gerbėjų minia, kuriai ir patik H. Clinton negailėjo emocingų žodžių. „Jūsų dėka mes užsitikrinome šį pasiekimą. Tai pirmas kartas mūsų šalies istorijoje, kai moteris taps didžiosios partijos kandidate“, - kalbėjo H. Clinton.
 
Tiesa, jos varžovas Bernie Sanders dar nenuleido rankų ir pažadėjo toliau kautis dėl kiekvieno delegato balso, nors H. Clinton ir pakvietė jį susitaikyti ir su ja, ir su pralaimėjimu.
 
„Noriu pasveikinti Sandersą už nepaprastą kampaniją. Nesuklyskime, senatorius Sandersas, jo kampanija ir mūsų aktyvūs debatai, kaip turėtų būti didinamos pajamos, mažinama nelygybė buvo labai naudingi Demokratų partijai ir Amerikai. Tikime, kad kartu esame stipresni. Ir šiuose rinkimuose daug pastatyta ant kortos, o pasirinkimas aiškus“, - sakė 68-erių H. Clinton.
 
Ji taip pat dar kartą garsiai išsakė ir savo nuomonę apie Respublikonų partijos kandidatą Donald’ą Trump’ą: “Donald’as Trump’as dėl savo temperamento netinkamas būti prezidentu ir vyriausiuoju vadu”.
 
  

Žymos: Hillary Clinton, Donald Trump, JAV prezidento rinkimai, Bernie Sanders

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Šeimoje skandalas. Vyras apimtas nevilties ir nemato gyvenimo prasmės, tad stovi ant balkono krašto 15 aukšte ir ruošiasi nušokti. Į kambarį įeina žmona, greitai įvertina situaciją ir sako:
– Nors šiukšles paimtum.