Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com/BNS   |   2017-03-30

„H&M” valdanti bendrovė pristatė naują prekės ženklą turtingesniems pirkėjams

  
„H&M” valdanti bendrovė pristatė naują prekės ženklą turtingesniems pirkėjams
© Wikimedia.org
Pelno mažėjimą lėmė sudėtinga situacija JAV ir Europos rinkose.

Daugeliui puikiai žinoma aprangos bendrovė „Hennes and Mauritz“ (H&M) skundžiasi smarkiai kritusiais pardavimais ir bandys gelbėtis pristatydama rinkai naują prekės ženklą. Pastarojo pirkėjai, kaip tikimasi, bus turtingesni.

Naujuoju – „Arket“ – prekės ženklu pažymėtais vyriškais, moteriškais ir vaikiškais drabužiais bei namų apyvokos daiktais pradėta prekiauti bus pradėta rudeniop.
Įmonė taip pat pranešė, kad jos ikimokestinis pelnas gruodžio–vasario mėnesiais – pirmąjį finansinių metų ketvirtį – smuko nuo 3,3 mlrd. kronų tuo pat laikotarpiu metais anksčiau iki 3,2 mlrd. kronų (335 mln. eurų) ir tai lėmė sudėtingos rinkos sąlygos JAV ir Vidurio Europoje.
 
„Kalbant apie mažmeninę prekybą drabužiais apskritai, sąlygos daugelyje mūsų didžiųjų rinkų Vidurio ir Pietų Europoje, taip pat Jungtinėse Valstijose, buvo labai sudėtingos ir tai padarė poveikį mūsų pardavimams“, – pareiškė įmonės vadovas Karl‘as Johan‘as Persson‘as.
 
„Arket“ bus aštuntasis „H&M” priklausantis prekės ženklas. Pirmoji parduotuvė bus atidaryta Londone, vėliau parduotuvės duris atvers Briuselyje, Kopenhagoje ir Miunchene. Be to, nuo ankstyvo rudens naujojo ženklo prekėms bus internetu prekiaujama 18 Europos rinkų.
 
„Bendra idėja yra siūlyti paprasto, nesenstančio ir funkcinio dizaino kokybę, – pareiškė K. J. Perssonas. – Bus siūlomos įvairių kainų prekės, tačiau kainų segmentas bus šiek tiek aukštesnis negu „H&M“ parduotuvėse, o daugiausia dėmesio bus skiriama medžiagoms, funkcionalumui ir formai.“
 
Grupei taip pat priklauso tokie Švedijos prekės ženklai kaip „Cos“, „Other Stories“, „Monki“, „Weekday“ ir „Cheap Monday“, kurių pardavimai – ir internete, ir tradicinėse parduotuvėse auga.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Klausimas: A. Švarcnegeris turi ilgą, M. Ali - trumpą, Madona neturi iš viso, o Popiežius turi, bet nenaudoja. Kas? Atsakymas: Pavardė