Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC.com   |   2018-03-11

Į bažnyčią trenkęs žaibas pražudė daug žmonių

  
Į bažnyčią trenkęs žaibas pražudė daug žmonių
© Max Pixel nuotr.
Žaibas į bažnyčią trenkė pamaldų metu.
Pamaldų metu į pastatą trenkus žaibui dauguma aukų žuvo iš karto

Skaudi nelaimė savaitgalį įvyko Ruandoje – pamaldų metu žaibui trenkus į parapijiečių pilną bažnyčią daug žmonių žuvo, dar daugiau – sužeista.

Tragedija šeštadienį per pietus įvyko pietinėje šalies dalyje esančiame Gihemvu mieste, kai vietos parapijiečiai susirinko į mišias Septintosios dienos adventistų religinės bendruomenės bažnyčioje.
Pamaldų metu į pastatą trenkus žaibui dauguma aukų žuvo iš karto – iš viso pranešta apie 16 žuvusiųjų. Dar 140 nukentėjusiųjų gydomi ligoninėje.
 
„Gydytojai sako, kad tik trijų žmonių būklė yra kritinė, tačiau ji gerėja“, – informavo miesto meras Habitegeko Francois.
 
Jo teigimu, šiame kalnuotame regione dieną prieš tragediją žaibas trenkė į 18 studentų grupę ir vieną iš jų mirtinai sužalojo.
 
Įdomu tai, kad nelaimė įvyko praėjus vos 2 savaitėms po to, kai šios Afrikos valstybės valdžios įsakymu visoje šalyje uždaryta daugiau kaip 700 bažnyčių – jos neatitiko tokiems statiniams keliamų reikalavimų. Teigiama, kad daugumoje iš jų nebuvo įrengti žaibolaidžiai, apsaugantys statinius nuo žaibų daromos žalos.
 
  

Žymos: Bažnyčia, Žaibas, žaibavimas, ruanda

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“