Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com inf.   |   2011-10-10

Į Norvegiją atkeliavo žiema

  
Į Norvegiją atkeliavo žiema Sekmadienį Norvegijos kalnus užklojo sniegas.

Meteorologai pranešė, jog savaitgalį Norvegijoje gali pasnigti, tačiau saulėtas ir šiltas šeštadienis apgavo ne vieną. Nemažai norvegų savaitgalį vyko slidinėti į kalnus suabejoję meteorologų pranašystėmis. Sekmadienį popiet, lyg perkūnas iš giedro dangaus, pasipylė sniegas.

Pasak tinklalapio newsinenglish.no, visi keliai, vedantys į kalnus buvo užversti sniego pusnimis, tad grįžtantieji iš atostogų kalnuose nebegalėjo parvykti namo. Vairuotojai, kurie dar nebuvo pasikeitę vasarinių padangų žieminėmis prarado automobilių kontrolę. Didieji Norvegijos keliai buvo blokuojami slidinėjančių automobilių, vienas vyriškis net įvažiavo į Haukeli ežerą.
Pietinę šalies dalį užklupęs sniegas pridarė daug žalos nepasiruošusiems vairuotojams bei gelbėjimo tarnyboms. Iš atostogų grįžtantys slidinėtojai buvo užstrigę keletui valandų autostradoje, kurioje susidarė begalinė spūstis, tad vairuotojai stingdančiame šaltyje laukė, kol gelbėjimo tarnybos atvyks ir ištrauks nelaimėlius, įvairavusius į pusnis arba susidūrusius su kitomis transporto priemonėmis, – rašė newsinenglish.no.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atvažiuoja klounas į degalinę ir sako:


– Įpilkit man 10 lašų benzino ir 3 lašus tepalo.


Degalinės darbuotojas:


– Tai jums gal dar ir į padangas pirstelėti?