Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-11-10

Į Vokietiją plūstantys pabėgėliai liks be pastogės

  
Į Vokietiją plūstantys pabėgėliai liks be pastogės
© Pixabay.com
Vokiečiai sveikino atvykėlių minias, tačiau dabar nebežino, kaip jais pasirūpinti.
Daugelis gyventojų skundžiasi, kad nežino, kur nukreipti prie jų namų durų atklydusius benamius imigrantus.

Vokietija nebežino, kaip susitvarkyti su į šalį plūstančiais pabėgėlių srautais. Šiuo metu didžiausias galvos skausmas – kur apgyvendinti atvykėlius. Manoma, kad pastogės atsakingos institucijos negalės suteikti net 370 tūkst. žmonių. Tokie duomenys paskelbti atlikus analizę, apie kurią paskelbė portalas thelocal.de.

Įvertinus nemažėjančius pabėgėlių srautus, audito kompanijos „Ernst & Young” specialistų teigimu, minėtas skaičius gali būti gerokai didenis ir siekti netgi pusę milijono.
Skaičuojama, kad jau dabar Vokietijoje bando įsitvirtinti apie 500 tūkst. žmonių, dar 380 tūkst. tikimasi sulaukti iki metų pabaigos.
 
Daugelis gyventojų skundžiasi, kad nežino, kur nukreipti prie jų namų durų atklydusius benamius imigrantus. Kiti piktinasi valdžios neveiklumu. Kad nėra nei trumpalaikės, nei ilgalaikės strategijos pripažįsta ir regionų vadovai, kurie kol kas improvizuoja ir apgyvendina pabėgėlius ten, kur sumano arba randa laisvos vietos.
 
Taigi kai kurie atvykėliai glaudžiasi nešildomose palapinėse, o kiti – patogiuose viešbučiuose. Kol kas vieningos politikos ir nurodymų iš aukščiausios valdžios, kaip elgtis su naujaisiais imigrantais, nėra.
 
 
 
  

Žymos: Vokietija, Imigrantai, pabėgėliai, srautai, valdžia

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mikė Pūkuotukas visiškai nenorėjo vesti, bet mintis apie jo laukiantį medaus mėnesį tiesiog varė jį iš proto.