Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2014-06-12

Indijos vyrų žiaurumas neturi ribų

  
Indijos vyrų žiaurumas neturi ribų Indijoje vyrai vis dažniau prievartauja, o vėliau nužudo paaugles.

Indiją ir vėl krečia masiniai protestai, kuriuos iššaukė prievarta prieš moteris. Per savaitę šalyje buvo išprievartautos net keturios moterys. Daugiausiai prievartos aktų, iš kurių kai kurie baigėsi aukų mirtimi, buvo įvykdyti vienoje gausiausiai apgyvendintų Indijos valstijų – Uttar Pradesh.

 Joje gyvena daugiau nei 200 mln. žmonių, o didžioji dalis gyventojų yra už skurdo ribos. Piktinamasi, kad vargingai gyvendamos ir neturėdamos jokio išsilavinimo Uttar Pradesh moterys neturi apskritai jokių teisių. Tad skriaudžiamos ir žeminamos dar dažniau.
Per pastarąją savaitę vyrai indėms buvo ypatingai žiaurūs. Viena paauglė buvo rasta išprievartauta ir pakarta ant medžio. Panašus likimas ištiko ir kitas dvi mergaites dar gegužės mėnesį. O paskutinis atvejis šokiravo net ir prie žiaurių naujienų pripratusius indus – moteris buvo sulaikyta ir išprievartauta pareigūnų areštinėje.
 
Šie nusikaltimai iššaukė masinius protestus Uttar Pradesh provincijoje ir kitose šalies vietovėse. Tai ne pirmi sujudimai dėl moterų padėties ir vykdomų seksualinių nusikaltimų. Didieji protestai Indijoje prasidėjo prieš kelis metus, kai jauna indė su draugu buvo užpulti važiuojantys autobusu. Abu buvo žiauriai mušami, o mergina nuo patirtų kankinimų vėliau mirė.
 
  

Žymos: Indija, Nusikaltimai,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar tau kas nors sakė, kad tu labai vyriškas?

– Tu būsi pirma.

– Ne, nebūsiu.