Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-01-14

Indonezijoje - virtinė sprogimų

  
Indonezijoje - virtinė sprogimų
© Twitter.com
Džakartoje psrogo šešios bombos, yra žuvusiųjų.
Iš viso buvo šeši sprogimai, dalis iš jų nugriaudėjo sprogus granatoms.

Indonezijos sostinėje Džakartoje iš ryto nugriaudėjo net šeši sprogimai. Liudininkų teigimu, susisprogdino trys mirtininkai, o teroristinį išpuolį pačiame miesto centre įvykdė mažiausiai 14 teroristų.

BBC pranešė, kad žuvo mažiausiai septyni žmonės, trys išpuolių aukos ir keturi teroristai, kuriuos nukovė Indonezijos saugumo pajėgos.
Aukų skaičius gali augti, nes yra daug sužeistų žmonių.
 
CNN tiesioginiame eteryje pranešė, kad Indonezijos saugumo pajėgos jau nukovė keturis teroristus. 
 
BBC teigimu, iš viso buvo penki ginkluoti vyrai, kurie įvykdė išpuolį. Trys iš jų buvo mirtininkai, o du pabėgo, juos medžioja policija. 
 
Pareigūnai patvirtinto, kad kruvinos ketvirtadienio atakos - teroristiniai išpuoliai. Už juos atsakomybę prisiėmė "Islamo valstybė".  
Iš viso buvo šeši sprogimai, dalis iš jų nugriaudėjo sprogus granatoms. Viena bomba sprogo priešais "Starbucks" kavinę, kitas sprogimas įvyko visai šalia Turkijos ir Pakistano ambasadų. Per sprogimus taip pat buvo apgadintas ir vienas policijos pastatas. 
 
Liudininkai pasakojo, kad mažiausiai du ginkluoti teroristai įsiveržė į policijos postą ir pradėjo šaudyti. Vienas pareigūnas buvo nušautas, dar mažiausiai trys sunkiai sužeisti. 
 
Sprogimas įvyko pačiame miesto centre, netoli prezidento rūmų ir Jungtinių Tautų būstinės. Rajone įsikūrę daug ambasadų, biurų, yra gausybė parduotuvių ir barų, o gatvės visuomet pilnos žmonių. 
 
"Twitter" naujienų agentūrų išplatintose nuotraukose matyti gatvėje gulintys nužudytų žmonių kūnai. Mažiausiai vienas miręs - policijos pareigūnas.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dvi blondinės važiuoja mašina. Viena sako:
– Klausyk, gal gali važiuoti lėčiau, nes man baisu...
– Na, jei labai bijai, tai užsimerk, kaip aš!