Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

bbc.co.uk, Tiesa.com   |   2019-02-16

Iš darbo atleistas vyras nušovė penkis bendradarbius

  
Iš darbo atleistas vyras nušovė penkis bendradarbius
© pixabay.com

Tepraėjus dienai po susišaudymo Parklando mokykloje, kurio metu žuvo septyniolika žmonių, metinių, Ameriką supurtė dar viena skaudi istorija: sužinojęs, kad yra atleistas iš darbo Ilinojaus valstijoje vyras nušovė penkis savo kolegas, dar kelis sužeidė.

Taip pat pašauti ir penki į įvykio vietą atsubėję policijos pareigūnai. Vyras susišaudymo metu žuvo ir pats, į jį pataikė policijos pareigūno paleista kulka.
 
Susišaudymas įvyko gamykloje, esančioje Auroroje - priemiestyje, esančiame apie 40 kilometrų atstumu nuo Čikagos. Policija atpažino šaulį kaip 45-ių metų amžiaus Gary Martiną, dirbusį kompanijoje 15-ka metų.
 
Manoma, kad stresas, sukeltas tokios situacijos ir paskatino G. Martiną pulti į beatodairišką ataką. Policija apie susidariusią situaciją buvo informuota 13:24 vietos laiku. Į pareigūnus imta šaudyti vos jiems pasirodžius įvykio vietoje.
 
Vietinė policijos tarnyba didžiuojasi policijos pareigūnais kurie nedvejodami gynė konflikte dalyvavusius asmenis ir patys buvo sužeisti. Du iš penkių pašautų pareigūnų į ligonines iš įvykio vietos buvo išskraidinti sraigtasparniais.
  

Žymos: Policija, Amerika, Susišaudymas, žūtis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentas akušeris priiminėja gimdymą. Jam pasibaigus, klausia profesoriaus:
– Sakykite, ar aš viską teisingai padariau?
– Taip, kaip pirmą kartą, tai tiesiog puikiai! Tik kitą kartą atminkite: per užpakaliuką reikia plekšnoti kūdikį, o ne jo motiną!