Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2017-12-27

Išėjusią parūkyti senolę vėjas išsviedė per balkoną

  
Išėjusią parūkyti senolę vėjas išsviedė per balkoną
© pexels.com
Netikėta pūga sujautė įprastą gyvenimo ritmą.

Sachaline Šachtiorsko mieste ketvirtajame aukšte gyvenanti pensininkė išėjo į balkoną parūkyti, bet uraganinis vėjas ją tiesiog išmetė iš balkono, pranešė vietinė žiniasklaida, remdamasi įvykio liudininkais.

Tą įvykį naujienų agentūrai patvirtino medikai Uglegorsko ligoninėje, į kurią nukentėjusioji buvo atvežta antradienį po pietų.
„Taip toks įvykis buvo. Pagyvenusi moteris hospitalizuota, ji traumuota“, – sakė „Interfax“ pašnekovas.
 
Pasak vietinės žiniasklaidos, išėjusią į balkoną 65-erių moterį vėjas išmetė tiesiai į pusnį, „kaip tik todėl senelė liko gyva“.
 
Iškviesta greitosios medicinos pagalbos mašina dėl stipraus pustymo negalėjo pasiekti nukentėjusiosios gyvenamojo rajono. Teko prašyti traktoristo, kuris paguldytą krautuvo kauše moterį atvežė į vietinę ligoninę.
 
Iš ten moterį į Uglegorsko rajoninę ligoninę vežė jau greitosios pagalbos mašina, kurios vairuotojas važiavo atsidaręs duris, kad per pūgą matytų kelią.
 
Nuo pirmadienio Sachaliną talžo gilaus ciklono vėjai, siautėja pūga, uraganiniai vėjai. Praėjusią naktį, anot meteorologų, Uglegrosko rajone vėjo greitis siekė 42 m per sekundę, ir tik antradienį nurimo iki 33 m per sekundę.
 
  

Žymos: Nelaimė, pūga, senolė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentas akušeris priiminėja gimdymą. Jam pasibaigus, klausia profesoriaus:
– Sakykite, ar aš viską teisingai padariau?
– Taip, kaip pirmą kartą, tai tiesiog puikiai! Tik kitą kartą atminkite: per užpakaliuką reikia plekšnoti kūdikį, o ne jo motiną!