Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-06-27

Ispanijos kurorte – britų šeimos tragedija

  
Ispanijos kurorte – britų šeimos tragedija  Spėjama, kad Ispanijos kurorte britų šeimos galva nušovė žmoną ir dukrą, o vėliau nusišovė pats.

Ispanijos Costa del Sol kurorte – nušauti trys vienos britų šeimos nariai. Pareigūnai įtaria, kad savo žmoną ir, kaip spėjama, neįgalią 20 metų dukrą nušovė šeimos galva, o vėliau nusižudė pats, pranešė independent.co.uk.

Apie įvykusią tragediją pirmoji informacija pasirodė vakar vakare. Šiandien aiškėja naujos aplinkybės. Trys kūnai su šautinėmis žaizdomis aptikti vienoje vilų, kurią nuomojosi britai. Negyvą vyrą namo svetainėje rado namo savininkas. Jis jau kelias nesulaukė žinių iš nuomininkų, be to jie jam skolingi.
Namo savininkas apie nelaimę iš karto informavo pareigūnus, o šie atvykę ir apžiūrėję namą, miegamajame rado dar du lavonus: mamą su dukra. Manoma, kad visi trys kūnai iki buvo surasti viloje išgulėjo kelias dienas.
Spaudai pavyko sužinoti, kad neseniai viloje lankėsi skolų išieškotojai. Kaimynai taip pat patvirtino, kad prieš kelias dienas girdėjo šūvius, o mirusį vyrą vadino Philipo Woodo vardu, jo dukterį – Sophie.
Remiantis independent.co.uk. žiniomis, šeimoje vyras vienas išlaikė šeimą. Jis kurį laiką dirbo viename Ispanijos bankų, vėliau vertėsi nekilnojamojo turto agento veikla, tačiau pastaruoju metu tapo bedarbiu. Tiek moteris, tiek duktė sirgo. Manoma, kad 20 metų mergina turėjo Dauno sindromą.
 
Internetinis portalas cituoja vieną šeimos draugą, kurio teigimu, vyriškio pečius pastaruoju metu buvo užgulę labai daug rūpesčių: „Jo duktė buvo suaugusi, bet jos protas buvo lyg kūdikio. Kuris laikas sirgo ir jo žmona“.
 
Britų šeima Michase gyveno jau seniai. Tai šeimų mėgstamas miestas, kuriame gausu kavinių ir restoranų, o juose su malonumu lankosi tiek ispanai, tiek ir šioje šalyje gyvenantys užsieniečiai.
Reportažą iš įvykio vietos gali pamatyti čia:
 

  

Žymos: Ispanija, Nelaimė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžta vyras iš žvejybos tuščiomis, nedrąsiai stovi prie slenksčio ir klausia:
– Katinas namie?
Žmona atsako:
– Eik drąsiai, aš jam kilkių nupirkau!