Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2018-06-23

Išprievartauta ir nužudyta šešiametė

  
Išprievartauta ir nužudyta šešiametė
© Max Pixel nuotr.
Mergaitė nužudyta naktį.
Balta suknele vilkinti mergaitė vaizdo įraše matyti lydima vyro

Kraupiomis seksualinio prievartavimo bylomis anksčiau ne kartą pasaulį sukrėtusi Indija – ir vėl dėmesio centre: šioje šalyje išniekinta ir nužudyta mažametė.

Nusikaltimas įvykdytas šiaurinėje šalies dalyje esančiame Gwalior’o mieste ketvirtadienio naktį. Po čia vykusios vestuvių ceremonijos šventės svečiai, tarp kurių buvo ir mergaitė, nuėjo miegoti. Liudininkų teigimu, mažylė naktį pasijuto ištroškusi ir nuėjo prie netoliese esančio vandens čiaupo atsigerti.
Maždaug po pusvalandžio artimieji jos pasigedo ir pradėjo ieškoti. Deja, ryte už maždaug 500 metrų nuo tos vietos, kur vyko vestuvės, krūmuose aptiktas negyvos mergaitės kūnas.
 
Ant jo aiškiai matėsi smurto žymės. Vietos policija netrukus paskelbė, kad 6-metė buvo išprievartauta ir pasmaugta.
 
Pradėjus tyrimą netrukus sulaukta vaizdo įrašo iš vaizdo kameros, įrengtos ant greta esančio pastato. Jame matyti, kaip balta suknele vilkinti mergaitė sutinka vyrą, kuris ją lydi. Vienu momentu mažylė ima bėgti nuo palydovo, tačiau apsisuka ir grįžta, abu jie dingsta už kampo.
 
Tai buvo paskutiniai kadrai, kuriuose matyti velionė. Jos palaikai rasti visai netoli tos vietos. Policija tikina, kad netruks rasti įtariamąjį.
 
Indijoje moterų ir vaikų prievartavimai yra itin dažni, neretai jie yra itin žiaurūs. Vien Madhya Pradesh valstijoje, kurioje yra Gwalior’o miestas, 2016 metais išprievartauta beveik 5 tūkst. nepilnamečių ir vaikų.
 
Indijos valdžia ruošiasi griežtinti įstatymus ir jaunesnių nei 12 metų vaikų prievartautojus bausti mirtimi – tikimasi, kad tai prievartautojus atgrasys nuo nusikaltimų.
 
 
 
  

Žymos: Indija, vaikų prievartavimas, žmogžudystės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du girtuokliai dalyvauja savo sugėrovo laidotuvėse. Vienas sako kitam:
– Tu tik pažiūrėk, Vasia geriau už mus atrodo!
– O tai ko tu nori - jis jau tris dienas negeria!