Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-08-06

Išpuolis JAV: ginkluotas vyras įsiveržė į kino teatrą

  
Išpuolis JAV: ginkluotas vyras įsiveržė į kino teatrą
© Pixabay.com
29-erių užpuoliką pareigūnai nukovė incidento vietoje.
Teigiama, kad užpuolikas turėjo šautuvą, kirvį ir pipirinių dujų flakoną.

JAV Tenesio valstijoje Nešvilio mieste pareigūnams pavyko užkirsti kelią dar vienoms žudynėms. Ginkluotas vyras įsiveržė į kino teatrą ir keliems žmonėms papurškė į veidą pipirinių dujų. Vienam kino filmo „Pašėlęs Maksas: Įtūžio kelias“ žiūrovui per galvą sudavė turėtu kirviu. Tačiau iššauti nespėjo. Užpuoliką vietoje nukovė policininkas.

Pareigūnai gavę iškvietimą apie ginkluotą išpuolį sureagavo labai operatyviai. Jie į kino salę įsiveržė praėjus vos dviem minutėms nuo incidento pradžios. Užpuolikas nusitaikė į vieną pareigūnų, o šis iššovė. 29-erių Vincente David Montano buvo sužeistas, bandė bėgti, tačiau sužeidimas buvo sunkus ir jis mirė vietoje. Šią informaciją patvirtino pareigūnai.
Hospitalizuoti buvo tik keli per išpuolį nukentėję žmonės.
 
Teigiama, kad užpuolikas turėjo šautuvą, kirvį ir pipirinių dujų flakoną. Pats, saugodamasis nuo cheminio aerozolio, dėvėjo medicininę kaukę. Jis buvo užsidėjęs kuprinę taip, lyg atrodytų, kad joje sudėti sprogmenys. Dar viena kuprinė buvo padėta kino teatro salės patalpoje. Policininkų teigimu, nei vienoje kuprinėje sprogmenų nebuvo.
 
Vėliau paaiškėjo, kad vyriškis turėjo plastikiniais šratais šaudantį šratasvydžio pistoletą, kuris kino salės prietemoje pareigūnams atrodė kaip įprastas šaunamasis ginklas.
 
Pareigūnų teigimu, V. David Montano 2004-aisiais buvo teistas už užpuolimą. Po to jam buvo paskirti keturi psichoterapijos seansai.
 
 
  

Žymos: JAV, Kino teatras, Tenesis, ginkluotas išpuolis, pareigūnai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sėdi ant kranto du apsirūkę narkomanai. Prie jų prieina policininkai ir klausia:
– Ar čia neišplaukė lavonas?
– Ne.
Po kiek laiko išplaukia lavonas. Vienas narkomanas jam sako:
– Gali sau plaukti. Nebijok, mes tavęs neišdavėm.