Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-06-29

Išrastos „žarnyno dujas kvepinančios” tabletės, nuo kurių jūsų pagadintas oras pakvips rožėmis

  
Išrastos „žarnyno dujas kvepinančios” tabletės, nuo kurių jūsų pagadintas oras pakvips rožėmis
© youtube.com

Prancūzas Christian Poincheval tikina išradęs tabletę, kvepinančią žarnyno dujas. 

Christian Poincheval tvirtina, kai dienos, kai žarnyno dujos liūdindavo kiaušinio ar kokios kitos pagedusios būties kvapu - baigėsi. Nuo šiol jūsų pagadintas oras neberies nosies, o maloniai nustebins maloniausiais kvapais - nuo šokolado iki pakalnutės.  
Genialus prancūzas teigia, kad idėja sukurti šį produktą jį aplankė per vieną vakarienę, kurios metu suvalgęs mišinį įvairiausių valgių jis ėmė skleisti tokį nemalonų kvapą, kad nebegalėjo tverti kiti vakarėlio kvapai.   
 
Jis teigė: „buvome aplink stalą su draugais ir kone alpome nuo kvapų, kuriuos skleidėme. Tos dujos nepatiko ir mūsų aplinkiniams, tad reikėjo kažką daryti.”   
 
Ir štai taip gimė jo kompanija „Lutin Malin” (liet. Žavusis Velniūkštis).  
 
Produktus jis pradėjo gaminti dar 2007 metais ir dabar jų turi didžiulę įvairovę, jo teigimu, tabletės taip pat yra visiškai natūralios: „tai - tik natūralus Maisto papildas”.  
 
Produkto svetainėje rašoma: „Pirduliuko tabletė yra ilgamečių tyrimų bei bandymų rezultatas, prekiaujame ja nuo 2007 metų. Kvapų gausa įlies lašelį humoro bet kokiai progai. Nesuskaičiuojama lojalių klientų gausa - geriausias įrodymas.”  
 
Tabletės kainuoja apie £17 už buteliuką. Galima įsigyti Kalėdinio šokolado, Valentininio imbiero, rožių ir t.t. tabletes.   
Taip pat siūloma ir Pirdaliukų Pudra, skirta naminiams gyvūnėliams.
 
 
 
  

Žymos: Sveikata, tabletės, žarnyno dujos, pilvo pūtimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kostas mokykloje stipriai pagadino orą. Mokytoja supyko ir išvarė jį iš klasės. Kostas stovi koridoriuje, pro šalį eina mokyklos direktorius. Jis klausia Kosto:
– Kodėl taip smarkiai juokiesi?
Kostas atsako:
– Nes mūsų mokytoja tokia kvaila: ji išsiuntė mane į gryną orą, o pati liko smarvėje.