Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-07-11

Išrinkta geriausia pasaulio šalis gyventi imigrantams

  
Išrinkta geriausia pasaulio šalis gyventi imigrantams
© Wikimedia nuotr.
JK nepateko į geriausių pasaulio šalių imigrantams dešimtuką.
Jungtinė Karalystė imigrantų atžvilgiu užėmė tik 17-tą vietą, tačiau bendrame geriausių pasaulio šalių sąraše pateko į trečią vietą.

Išrinktos draugiškiausios imigrantams pasaulio šalys. Pirmoje vietoje atsidūrė Švedija. Jungtinė Karalystė užėmė daug žemensnę poziciją.

Į geriausių šalių imigrantams sąrašo top penketuką pateko Kanada, Šveicarija, Australia ir Vokietija.
Internetinis puslapis „US News and World Report” apklausė daugiau nei 21 tūkst. žmonių visame pasaulyje. Remdamasi šiais duomenimis buvo išrinktos geriausios pasaulio šalys gyventi bei sudarytas atskiras geriausių pasaulio šalių gyventi imigrantams sąrašas.
 
Tarp vertinamų kriterijų pateko šalies ekonominis stabilumas, pajamų lygybė ir asmeninis respondentų vertinimas „ar aš gyvenčiau šioje šalyje”.
 
Švedija gali didžiuoti viena stabiliausių ekonomikų bei viena stipriausių socialinių sistemų visame pasaulyje. Šalis jau daugelį metų propoguoja daugiakultūrę ir įvairiapusišką visuomenę ir gyventi yra priėmusi tūkstančus pabėgėlių, kurie šiuo metu sudaro apie 10 proc. visų Švedijos gyventojų.
 
Antroje vietoje atsidūrė Kanada, kurios ministro pirmininko Justino Trudeau mėgstamas šūkis - „Įvairovė – mūsų jėga”. 2017 m. Kanadoje apsigyveno 300 tūkst. imigrantų.
 
Jungtinė Karalystė imigrantų atžvilgiu užėmė tik 17-tą vietą, tačiau bendrame geriausių pasaulio šalių sąraše pateko į trečią vietą.
 
Idomus faktas ir tai, kad praėjusiais metais, po referendumo dėl „Brexit” dvigubai daugiau britų paprašė Švedijos pilietybės.
 
 
  

Žymos: Imigrantai, Švedija, ekonominiai imigrantai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.