Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, DELFI.lt, BNS   |   2019-08-04

Įvardintas Daytono šaudynių vykdytojas, dar 3 žmonės po šaudynių Teksase yra kritinės būklės

  
Įvardintas Daytono šaudynių vykdytojas, dar 3 žmonės po šaudynių Teksase yra kritinės būklės
© twitter nuotrauka

Policija identifikavo Daytono šaudynių vykdytoją – tai 24-erių Connoras Brettsas. Užpuoliko namuose FTB ir policija vykdė kratą.

Per šaulio ataką žuvo 9 žmonės, dar 27 buvo sužeisti. Šis išpuolis įvyko vos 13 valandų po kitų masinių šaudynių JAV Teksaso valstijoje.
Teksaso miesto El Paso ligoninė sekmadienį pranešė, kad po 20 gyvybių nusinešusių šaudynių dar mažiausiai trys žmonės išlieka kritinės būklės.
 
Gydytojas Stephenas Flaherty paskelbė, kad į „Del Sol“ medicinos centrą buvo paguldyti 11 žmonių, jų amžius svyruoja nuo 35 iki 82 metų.
 
Iš viso per šeštadienio šaudynes buvo sužeisti keliasdešimt žmonių, dalis jų gydomi kitose įstaigose. S. Flaherty žurnalistams sakė, kad keletui jo ligoninės pacientų turės būti atliktos pakartotinės operacijos.
 
Policija sulaikė įtariamąjį užpuoliką, tai 21 metų Patrickas Crusiusas iš Aleno miesto Teksase. Jis pasidavė policijai maždaug už kvartalo nuo šaudynių vietos.
 
Teisėsaugos pareigūnai sieks mirties bausmės 20 gyvybių nusinešusių Teksaso šaudynių El Pase įtariamajam, sekmadienį pranešė vietos apygardos prokuroras.
 
„Mes sieksime mirties bausmės“, – spaudos konferencijoje sakė prokuroras
  

Žymos: JAV, Amerika, Susišaudymas, šaulys, AK-47

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petriukas grįžta namo iš mokyklos ir surinkęs visą šeimą svetainėje pareiškia:
–Aš norėčiau informuoti visas suinteresuotas puses, kad šiandien aš, Petriukas, pasirodžiau prieš klasę visiškas idiotas, kai per pamoką viešai pateikiau man žinomą vaikų atsiradimo versiją su gandru, kurios tikrumą man patvirtino kai kurie iš čia esančių asmenų!