Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2011-04-11

Japoniją sukrėtė naujas stiprus žemės drebėjimas

  
Japoniją sukrėtė naujas stiprus žemės drebėjimas

Šalia rytinės Honsiu salos pakrantės vėl įvyko žemės drebėjimas, kurio stiprumas pasiekė 7, 1 balą, praneša Geologinė JAV tarnyba.


 Žemės drebėjimas įvyko 13 kilometrų gylyje, jo epicentras buvo už 81 kilometro į pietus-pietryčius nuo Fukušimos miesto, naujienų agentūras cituoja Balsas.lt. 
Japonijos meteorologijos tarnyba paskelbė cunamio pavojų, teigdama, kad Ibarakio prefektūrą, labiausiai nukentėjusią per prieš mėnesį kilusį cunamį, gali pasiekti 1 metro aukščio banga. Fukušimoje laukta pusės metro aukščio bangos. Tačiau nepraėjus nė valandai cunamio pavojus atšauktas. Apie aukas ir sugriovimus kol kas informacijos negauta.
 
„Sky News“ duomenimis, dėl žemės drebėjimo vykdoma laikina Fukušima-1 darbuotojų evakuacija.
„Kompanija nurodė darbuotojams atsitraukti ir pasilikti žemės drebėjimus atlaikančiame pastate“, – teigė kompanijos atstovas spaudai, tačiau jis nenurodė, apie kiek žmonių kalbama. Dėl saugumo trumpam uždarytas Naritos oro uostas.
 
Balandžio 8 d. Japonijos rytuose įvyko 7, 4 balų stiprumo žemės drebėjimas, per kurį žuvo du žmonės, o apie 100 žmonių buvo sužeista. Dėl žemės drebėjimo buvo sutrikęs elektros tiekimas. Tai buvo pakartotiniai kovo 11 dienos žemės drebėjimo smūgiai.
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Bendrabutyje šnekasi studentai.


– Gal reikėtų kiaulę auginti?


– Ką tu, smarvė, purvas...


– Nieko tokio – pripras.