Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-05-04

JAV: D. Trumpas savo varžovus šluoja nuo kelio

  
JAV: D. Trumpas savo varžovus šluoja nuo kelio
© Youtube.com
Respublikonų kandidatas pirminiuose rinkimuose D. Trumpas užsitikrino svarbią pergalę Indianoje.
D. Trumpas garsėja grubiais pasisakymais.

Pasaulis ausis suglaudęs stebi, su kokiu pasimėgavimu savo varžovus dėl Baltųjų rūmų triuškina JAV nekilnojamojo turto magnatas Donaldas Trumpas.

Skandalingais pasisakymais pagarsėjęs verslininkas dar kartą savo varžovams nepaliko jokios vilties Indianoje per vykusius pirminius rinkimus. Šioje svarbioje valstijoje jis aplenkė respublikonų kandidatą Tedą Cruzą. Pastarasis šansų beveik nebeturi. Tad D. Trumpas gali ramiai ruoštis lemiamai kovai.
Visuotiniai rimkimai dėl JAV prezidento posto vyks lapkritį.
Pralaimėjimą Indianoje patyrė ir galimai pagrindinė demokratų kandidatė Hillary Clinton. Ją nugalėjo Bernie Sandersas. Tiesa, buvusios JAV valstybės sekretorės šansai tapti demokratų deleguojama candidate visuotiniuose rinkimuose į prezidentus, šansai gerokai didesni nei kitų. Nepaisant pralaimėjimo, H. Clinton yra užsitikrinusi didesnį ją palaikančių delegatų skaičių nei B. Sandersas ar kuris nors kitas demokratų pretendentas pirminiuose rinkimuose.
 
D. Trumpas garsėja grubiais pasisakymais. Savo pamėgtą retoriką jis naudojo ir kalbėdamas apie H. Clinton po pergalės Indianoje: “Mes pasivijome H. Clinton ir ketiname ją aplenkti. Ji nebus puiki prezidentė. Ji nebus netgi gera prezidentė. Ji būtų nebent labai prasta prezidentė”, - sakė respublikonų atstovas.
 
Tuo tarpu pasaulio valstybių vadovai itin skeptiškai vertina D. Trumpo gabėjimus vadovauti Jungtinėms Valstijoms. Ilgą laiką jo kaip rimto kandidato nevertino ir politologai.
 
  

Žymos: Hillary Clinton, Donald Trump, JAV prezidento rinkimai, Indiana

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Labas rytas, brangusis!
–Susimildama, mieloji, tik jau nesistenk man primesti savo nuomonės!