Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2014-04-15

JAV ir Europa ginkluojasi

  
JAV ir Europa ginkluojasi JAV siunčia vis naujus karo laivus į Juodąją jūrą.

Rusijos keliama įtampa jau beveik pasiėkė kritinę ribą – pasaulis ginkluojasi ir tempai darosi vis didesni. Apietai byloja nauji raginimai ir ketinimai, kuriuos išsako JAV ir Europos valstybės. Jungtinės Valstijos siunčia vis naujus galingus karo laivus į Juodąją jūrą, kurioje jie stoja Rusijos karinio jūrų laivyno priešpriešon.

 Šią savaitę buvės kandidatas į JAV prezidentus respublikonū senatorius Johnas McCainas siūlo greičiau ir atidžiau ginkluotis Baltijos valstybėms. Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė prabilo apie NATO sausumo karių galimą dislokavimą Lietuvoje ir kitose kaimyninėse šalyse, kurios priklauso NATO.
Jungtinė Karalystė taip pat neliko abejinga susiklosčiusiai situacija. Kaip ir kitos valstybės, suprasdama, kad šiuo metu didžiausias pavojus pajusti Rusijos agresiją gali Lietuva, Latvija ir Estija, nutarė atsiųsti daugiau naikintuvų oro erdvei apsaugoti ir karių, kurie galėtų patruliuoti ir sausumoje.
 
Ukrainoje prasidėję neramumai ne juokais gąsdina visa Europą. Baiminamasi, kad Rusijai atplėšus nuo Ukrainos Krymą, agresorius gali nesustoti ir žygiuoti per Europos sienas nesustabdomai. Šiuo metu susirėmimai vyksta Rytinėje Ukrainos dalyje, kur vyksta prorusiškai nusiteikusių aktyvistų demonstracijos, užimtos valstybinės svarbos įstaigos. Ukrainos oficialioji valdžia jau pradėjo antiteroristinę operaciją, per kurią tikimasi atkovoti institucijas ir stabilizuoti padėtį.
 
  

Žymos: Rusija, NATO, Europos Sąjunga

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Stovi ežiukas ant kelmo ir sako:

– O, š... koks aš stiprus, o, š... koks aš stiprus…

Ateina meška, tik švyst viena ranka ir nutrenkia ežiuką, o tas ir sako:

– O, š... koks aš stiprus! Stiprus, bet lengvas!