Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2014-01-06

JAV kausto 50 laipsnių šaltis

  
JAV kausto 50 laipsnių šaltis Daugelyje JAV valstijų susiklostė katastrofiška padėtis dėl seniai neregėtų arktinių šalčių.

Jungtines Amerikos Valstijas (JAV) kausto siaubingi šalčiai. Baiminamasi, kad per šią savaitę bus sumuštas ne vienas rekordas, kai termometro stulpelis įvairiose valstijose nukris žemiau 50 ar net 60 laipsnių ribos.

 Štai Minesotoje laukiama 54 laipsnių šalčio. Šioje valstijoje jau neveikia mokyklos, daugelis valstybinių įstaigų. Panaši situacija ir kitose valstijose, kur tokie šalčiai nebuvo užklupę daugiau nei keliasdešimt metų.
Žmonės raginami likti namuose, jeigu tik yra tokia galimybė, nes įvairų kūno vietų nušalimai galimi vos per kelias minutes. Nuo šių metų pradžios JAV ir Kanadoje šaltis jau nusinešė mažiausiai 16 žmonių gyvybes.
 
Ypatingai slidu šiomis dienomis Niujorke, kurį vos per kelias dienas užvertė sniegas, o vėliau termometro stulpelis pakilo iki kelių laipsnių šilumos. Tačiau ir čia šią savaitę žadama, kad šalčiai sugrįš.
 
Arktinis šaltis spaudžia ir Kanadą. Toronte šaltis spaudžia iki 29, Kvebeke – iki 38 laipsnių. Kituose miestuose – tūkstančiai žmonių neturi elektros energijos.
 
Daugelyje didžiausių JAV miestų atšaukta tūkstančiai skrydžių, o oro uostai prie įprastinio darbo grafiko negali sugrįžti nuo Kalėdų.
 
  

Žymos: JAV, Orai, Žiema

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.