Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-08-19

JAV prezidentas D. Trumpas išreiškė norą įsigyti Grenlandiją

  
JAV prezidentas D. Trumpas išreiškė norą įsigyti Grenlandiją
© Pixabay.com
Tai nėra pokštas

JAV prezidento Donaldas Trumpas išties išreiškė šalies norą įsigyti Danijos Karalystei priklausančią Grenlandiją, televizijai „Fox News“ pareiškė Baltųjų rūmų nacionalinės ekonomikos tarybos vadovas Lawrence'as Cadlow.

Jo žodžiais, Jungtinės Valstijos Grenlandiją laiko strategiškai svarbia, taip pat ir dėl vertingų mineralinių išteklių gausos.
JAV žiniasklaida šią savaitę citavo šaltinius iš Baltųjų rūmų, kurių teigimu, D. Trumpas savo patarėjų teiravosi, ar gali Jungtinės Valstijos nupirkti Grenlandiją. Kita vertus, kai kurie šaltiniai visa tai palaikė nerimtai – pavadino D. Trumpo pokštu.
 
„Tai nėra pokštas. Tokia galimybė realiai svarstoma“, – pabrėžė L. Cadlow.
 
„Prieš daug metų Harris Trumanas (33-asis JAV prezidentas) išreiškė Jungtinių Valstijų norą nupirkti Grenlandiją. Ši didžiausia pasaulio sala priklauso Danijai, kuri yra JAV sąjungininkė. Grenlandija mums svarbi strateginiu požiūriu, joje yra daug vertingų mineralinių išteklių“, – pridūrė D.Trumpo patarėjas.
 
„Prognozuoti aš nenoriu. Tiesiog noriu pastebėti, kad JAV prezidentas, kuris turi patirties nekilnojamojo turto rinkoje, norėtų sužinoti dėl Grenlandijos“, – teigė L. Cadlow.
  

Žymos: JAV, Danija, Prezidentas, Donaldas Trumpas, Grenlandija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteris visada atneša laimę. Iš pradžių tu laimingas kartu su ja, vėliau – kai jos nėra šalia.