Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2014-12-04

JAV prezidentas užsimojo medžiot nelegalus

  
 JAV prezidentas užsimojo medžiot nelegalus B. Obama taip pat pažadėjo skirti daugiau biudžeto lėšų sienai su Meksika apsaugai.

Jungtinių Valstijų prezidentas Barakas Obama ėmėsi įgyvendinti savo pažadus sumažinti nelegaliai Amerikoje gyvenančių imigrantų skaičių. JAV vadovas visomis įmanomomis priemonėmis siekia pasirašyti įstatymą, kuris leistų po nustatyto termino deportuoti milijonus šiuo metu JAV gyvenančių žmonių iš įvairiausių pasaulio kampelių.

Prieš tokį teisės aktą jau pasisakė ne tik B. Obamos politiniai oponentai respublikonai Kongrese, bet ir 17 valstijų, kurios kategoriškai nepritaria emigracijos sistemos reformai.
Pagal prieštaringai vertinamą B. Obamos planą numatoma suteikti trijų metų apsaugą nuo deportacijos milijonams migrantų, gyvenančių šalyje ilgiau negu penkerius metus ir turinčių vaikų, kurie, yra JAV piliečiai arba teisėti gyventojai.
 
B. Obama taip pat pažadėjo skirti daugiau biudžeto lėšų sienai su Meksika apsaugai.
 
Manoma, kad būtent šis įstatymas bus didelė kliūtis tvirtinant kitų metų JAV biudžetą, dėl kurio susitarti JAV įstatymų leidėjai turi iki šių metų gruodžio 11 dienos.
 
 
  

Žymos: JAV, Migracija, Barack Obama

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biblioteka sugalvojo, kad, jei kuris skaitytojas pames knygą, jis bus nubaustas taip pat, kaip pagrindinis tos knygos veikėjas. Kažkodėl po to moterys labai dažnai pameta knygą ,,50 pilkų atspalvių“...