Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-01-20

JAV vyriausybė uždaryta. Kilo sumaištis

  
JAV vyriausybė uždaryta. Kilo sumaištis
© pexels.com
To nėra buvę jau penkerius metus.

JAV vyriausybė šeštadienį, per pirmąsias prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) inauguracijos metines, oficialiai buvo uždaryta, nes Kongresas nepasiekė laikino išlaidų susitarimo.

Senatoriai vidurnaktį vis dar derėjosi, bet D. Trumpo atstovai paskelbė pareiškimą, kuriame dėl krizės kaltina opozicijoje esančius demokratus.
Baltųjų rūmų atstovė Sarah Sanders sakė, jog susitarimą sužlugdė demokratų reikalavimas, kad į laikinąją priemonę būtų įtraukta dokumentų neturinčių imigrantų, kurie atvyko būdami vaikai, apsauga.
 
„Mes nesiderėsime dėl neteisėtų imigrantų statuso, kol demokratai laiko mūsų teisėtus piliečius įkaitais dėl savo neatsakingų reikalavimų“, – perspėjo ji.
 
Uždarius vyriausybės institucijas, būtinomis laikomos federalinių tarnybų funkcijos ir karinės operacijos tęsis, bet tūkstančiai vyriausybės darbuotojų be apmokėjimo bus išsiųsti namo iki krizė bus išspręsta.
 
  

Žymos: JAV, Vyriausybė, D.J. Trump

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tam, kad naujo Radži albumo žmonės neišmestų vos jį perklausę, rinkodaros specialistai ant jo užlipdė autobusų grafikus ir 2013 metų kalendorių. O tam, kad padidinti pardavimus, jį įrašė į CD-RW diskus.
*****