Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2017-05-13

Jūra ant kranto išmetė paslaptingą pabaisą

  
Jūra ant kranto išmetė paslaptingą pabaisą
© youtube.com kadras.
Kol kas padaro rūšies mokslininkai nenustatė.
Paslaptingo padaro kūno oda padengta kailiu, kurio banginiai ir delfinai neturi.

Indonezijos pajūryje aptiktas dar neregėtas ir kol kas nenustatytos rūšies didžiulio mirusio padaro kūną, mokslininkai aiškinasi ant kranto išmesto gyvio rūšį.

Penktadienį paskelbta, kad Seramo salos paplūdimyje pastebėtas didžiulis, objektas. Iš pradžių žmonės pamanė, jog tai valtis, tačiau priėję arčiau suprato, jog tai nudvėsęs nenustatytos rūšies gyvūnas.
Apie 15 metrų ilgio kūnas buvo pasruvęs krauju. Spėta, jog delfinas ar banginis, tačiau paslaptingo padaro kūno oda padengta kailiu, kurio, žinia, šie jūrų žinduoliai neturi.
 
Kita versija nurodo, kad tai gali būti milžiniškas kalmaras.
 
Žinia greitai apskriejo pasaulį ir sudomino jūrų gyvūniją tyrinėjančius mokslininkus, kurie suskubo aiškintis, kas tai per gyvis. Skubėti reikia, mat jo palaikai jau pradėjo irti ir kiekviena uždesta minutė gali palikti mokslininkus be atsakymo. Kol kas neaiški ir paslaptingojo gyvio mirties priežastis.
 
„Sprendžiant iš galvos formos, tai delfinas, tačiau odos ypatybės kelia dėl to abejonių. Delfinai kailio neturi. Galbūt tai labai reta rūšis.
 
Abejoju, ar jie gyvena šio regiono vandenyse, galbūt palaikus atnešė vandenyno srovės“, – kalbėjo apie radinį Sakhalino tyrimo instituto atstovas Nikolajus Kimas.
 
Tuo tarpu eiliniai žmonės spėlioja nestokodami fantazijos. Tarp jų versijų – ir Krakenas: mistinė jūrų pabaisa, kuri, anot legendos, gyvena prie Norvegijos krantų.
  

Žymos: Indonezija, Pajūris, keistas gyvūnas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žvejys sėdi ant kranto ir žiūri, kaip simpatiška mergina ruošiasi bristi į vandenį.
– Šioje vietoje maudytis draudžiama! – šaukia jai.
– Tai kodėl nepasakėte anksčiau, kol dar buvau nenusirengusi?
– O nusirengti nedraudžiama!