Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-01-12

Jūrų liūtas užpuolė jau ketvirtą plaukiką

  
Jūrų liūtas užpuolė jau ketvirtą plaukiką
© Pexels.com
Turistai raginami saugotis.

San Francisko įlankoje jūrų liūtas ketvirtadienį sugriebė dantimis vienos plaukikės koją ir mėgino moterį nutempti po vandeniu.

Tai jau ketvirtas panašus incidentas šioje vietoje nuo gruodžio mėnesio.
Nukentėjusiosios draugė Alice Ma pasakojo, kad jos abi priklauso irklavimo klubui „South End Rowing Club“ ir kad apie 7 val. ryto vietos laiku plaukiojo įlankoje.
 
A. Ma laikraščiui „San Francisco Chronicle“ sakė, kad jūrų liūtas „apžiojo“ plaukikei į koją ir ėmė tempti.
 
Ugniagesių tarnybos leitenantas Johnas Baxteris  sakė, kad tuo metu įlankoje taip pat plaukiojęs vienas į pensiją išėjęs ugniagesys suteikė pagalbą smarkiai kraujuojančiai moteriai, kai ji išlipo iš vandens.
 
Sužeistoji buvo nuvežta į ligoninę.
 
Pasak J. Baxterio, pareigūnai ragina populiarios plaukiojimo vietos lankytojus būti budriems ir neplaukioti po vieną.
 
  

Žymos: Pavojus, jūrų liūtas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“