Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2012-11-30

Kalbų apie V. Putino ligą daugėja

  
Kalbų apie V. Putino ligą daugėja Rusijos prezidentas pastaruoju metu atšaukė daugybę vizitų į užsienį.

Kalbos apie blogą Rusijos prezidento Vladimiro Putino sveikatą netyla jau kurį laiką. Šią savaitę, kad visi gandai gali būti gryniausia teisybė, dar labiau sustiprino atšauktas Japonijos premjero Yoshihiko Noda vizitas į Rusiją. Japonijos aukštas pareigūnas oficialiai pareiškė, kad susitikimas neįvyks dėl prezidento Vladimiro Putino „sveikatos problemų“.

Oficialiame pranešime, kurį jau cituoja viso pasaulio žinaisklaida, premjeras teigia: „Prezidento Putino sveikatos būklė bloga“. Susitikime, kuris neįvyks, turėjo būti kalbama apie Rusijos kontroliuojamas Kurilų salas, dėl kurių jau seniai vyksta teritorinis Maskvos ir Tokijo ginčas.
Kaip praneša Rusijos žiniasklaida, V. Putinas pastaruoju metu dėl paūmėjusios sportinės traumos atidėjo nemažai kelionių į įvairias užsienio šalis, o daugiausiai laiko praleidžia vyriausybės rezidencijoje netoli Maskvos.
 
Kaip rašo lrytas.lt, Rusijos prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas nespėja atsikirtinėti į gandus apie V. Putino sveikatą ir įrodinėti, kad jis yra sveikas. Kalbama, kad jo sveikata rimtai sutriko per garsųjį pasiskraidymą su gervėmis, pagal kitą versiją – per dziudo treniruotes.
 
 
  

Žymos: Rusija, V.Putinas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Prie arabų šeicho rūmų sustoja autobusas, pilnas pagyvenusių moteriškių. Šeichas klausia savo sekretoriaus:
– Turistai?
Sekretorius:
– Ne. Čia jūsų uošvės atvažiavo į svečius.