Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2018-09-13

Kalifornijoje šaulys nužudė penkis žmones, vėliau nusišovė pats

  
Kalifornijoje šaulys nužudė penkis žmones, vėliau nusišovė pats
© pxhere nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Manome, kad tai buvo šeiminio smurto incidentas.

Kalifornijoje, Beikersfilde, vienas vyras nušovė penkis žmones, tarp kurių buvo ir jo žmona, o vėliau nusižudė, ketvirtadienį pranešė policija.

„Turime šešis mirusiuosius; vienas iš jų – įtariamasis, o kiti – aukos“, – sakė Kerno apygardos šerifo biuro leitenantas Markas Kingas.
„Manome, kad tai buvo šeiminio smurto incidentas“, – pridūrė jis.
 
Policijai apie incidentą buvo pranešta trečiadienį 17 val. 19 min. vietos laiku. Pareigūnai buvo pasiųsti į įvykio vietą – vieną logistikos bendrovę.
 
„Reagavę pareigūnai rado tris šaudymo aukas, o įtariamasis buvo pasprukęs“, – nurodė M. Kingas. Pasak jo, manoma, kad šis vyras nušovė dar du žmones kitoje vietoje.
 
„17 val. 54 min. vienoje vietos verslo įmonėje buvo aptikta transporto priemonė. Įtariamasis pastebėjo policininką, atvažiavusį į šią įmonę, ir tada nusišovė“, – nurodė M. Kingas.
 
„Mūsų detektyvai dirba penkiose atskirose vietose. Apklausiame daugiau kaip 30 liudininkų“, – aiškino policijos pareigūnas ir pridūrė, kad įtariamasis naudojosi didelio kalibro trumpavamzdžiu ginklu.
 
Šis incidentas – naujausias Ameriką dažnai sukrečiančio ginkluoto smurto atvejis.
Amerikiečiai sudaro tik 4 proc. pasaulio gyventojų, bet jie yra 40 proc. pasaulio šaunamųjų ginklų savininkai, rodo neseniai paskelbti Ženevoje įsikūrusio Tarptautinių ir plėtros pažangiųjų studijų instituto duomenys.
 
Iš 857 mln. civiliams priklausančių šaunamųjų ginklų 393 mln. yra Jungtinėse Valstijose. Šis skaičius yra didesnis kiekis negu paprastų piliečių turimų ginklų kiekis visose kitose 25 labiausiai apsiginklavusiose šalyse, sakoma instituto ataskaitoje.
 
  

Žymos: JAV, Susišaudymas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikelia vyras po gero vakarėlio, pasižiūri į veidrodį ir sako:
–Na va, vėl nėra kam eiti į darbą.