Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   thelocal.fr   |   2014-06-06

Kaliniui Šveicarijoje prireikė kelių dienų atostogų laisvėje

  
Kaliniui Šveicarijoje prireikė kelių dienų atostogų laisvėje  Šveicarijoje kalinamas prancūzas iš kalėjimo pabėgo tik kelioms dienoms.

Prancūzas, kuris kali Šveicarijos kalėjime už nužudymą, pabėgo iš kalėjimo kameroje palikęs raštelį su pažadu sugrįžti po kelių dienų. Kalinys nusprendė atsikvėpti ir įkvėpti, kaip pats parašė, „šiek tiek gryno oro“.

 Laiškas, paliktas kameroje, buvo adresuotas mamai. 38-erių kalinys prašė jos nesijaudinti ir žadėjo laisvėje neprasikalsti. Jis taip pat pranešė, kad jam labai reikia 4-5 dienų „atostogų nuo kalėjimo“, po kurių jis pasižada pats grįžti į įkalinimo įstaigą. Savo pažadą prancūzas ištesėjo – į kalėjimą vyras grįžo po keturių laisvėje praleistų dienų.
Po šio pabėgimo, kalinys bus kalinamas sugriežtinti rėžimu, tačiau jo bausmės laikas nebus prailgintas. Į laisvę prancūzas turėtų išeiti 2019-aisiais metais.
 
Kaip pranešė portalas thelocal.fr, 38-erių metų vyriškis buvo įkalintas 15 metų už prostitutės nužudymą. Vyras moterį mirtinai subadė peiliu suduodamas jai net 100 dūrių. Nusikaltimas buvo įvykdytas 2005 metais.
  

Žymos: Šveicarija, Nusikaltimai,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Policininkas rašo tarnybinį prašymą vyriausiojo komisaro vardu:
„…dėl sunkios materialinės padėties prašyčiau jūsų išduoti radarą ir pervesti mane į Kelių policijos policininko pareigas…“