Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-06-09

Kim Jong-unas „įvykdė egzekuciją generolą įmesdamas į piranijų pilną akvariumą”

  
Kim Jong-unas „įvykdė egzekuciją generolą įmesdamas į piranijų pilną akvariumą”
© Tiesa.com fotomontažas

Teigiama, kad Šiaurės Korėjos lyderis išbandė naujausią Savo keistų egzekucijų metodą: įmetė generolą į piranijų pilną akvariumą.

Kim Jong-unas, pasak užsienio spaudos, sukilimo organizavimu kaltinamą generolą, kurio vardas nėra atskleistas, įmetė į piranijų pilną akvariumą.
Teigiama, kad naujuoju egzekucijos metodu tapęs akvariumas pastatytas Kim Jong-uno rezidencijoje Ryongsong. Pasak informatorių, nuteistojo kūne prieš tai peiliais buvo atvertos žaizdos.
 
Jie taip pat teigia, kad nėra aišku, ar generolas žuvo dėl šių žaizdų, nuskendo, ar išties buvo lėtai sudorotas žuvų.
 
Pranešime teigiama, kad Šiaurės Korėjos lyderis įkvėpimo sėmėsi iš 1977 Džeimso Bondo filmo „Šnipas, kuris mane mylėjo” („The Spy Who Loved Me”).
 
Kim Jong-uno akvariume, tikima, plaukioja keli šimtai iš Brazilijos importuotų piranijų. Šios plėšrios žuvys turi itin aštrius dantis, kuriais gali suplėšyti gyvūno kūną itin greitai, tad pulkas piranijų sudoroja jį vos per kelias minutes.
 
Kimas anksčiau egzekucionavo Savo armijos vadą, Šiaurės Korėjos centrinio banko vadovą bei Kubos ir Malaizijos ambasadorius.
 
JK šnipai teigia, kad Kim Jong-unas šalį valdo pasitelkdamas baimę ir egzekucijas vykdo viešai, siekdamas, kad visi jo pavaldiniai suprastų, kad jei jis bent įtars juos esant nelojaliais, jie mirs itin skausmingomis mirtimis.
Dėl to, Jie teigia, kad idėja panaudoti piranijas egzekucijoms - tiesiog klasikinė Šiaurės Korėjos lyderiui, nes jam paprasčiausiai nesvarbu, ar jo būdai yra veiksmingas ir produktyvus - svarbiausia - šou.
  

Žymos: egzekucija, piranijos, Kim Jong-un, vieša egzekucija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įbėga į šarvojimo salę nuplukęs žmogus. Staiga prilekia prie karsto, paslapčiomis kažką pakiša velioniui po kojomis, atsistoja šalia ir stovi. Po kurio laiko prieina prie jo vienas iš mirusiojo artimųjų ir klausia:
- Ką tu ten pakišai?
- Neradau kur nupirkti gėlių, tai bent šokoladuką nupirkau.