Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-06-02

Kinijoje nuskendo laivas su 450 žmonių

  
Kinijoje nuskendo laivas su 450 žmonių Gelbėtojai ieško ilgiausioje Kinijos Jangdzės upėje laivo katastrofą išgyvenusių žmonių.
Skelbiama, kad išgelbėti kol kas pavyko vos kelias dešimtis žmonių, o net 450 laivu plaukusių keleivių laikomi dingusiais be žinios.

Kinija išgyvena tragediją – pirmadienio vakarą (antradienio naktį Europos laiku) nuskendo Jangdzės upe plaukęs kruizinis laivas. Dėl netikėtai užklupusios audros beveik pusė tūkstančio žmonių plukdęs laivas po vandeniu paniro vos per kelias minutes.

Laivu „Dongfangzhixing“ („Rytinė žvaigždė“) plaukė 458 žmonės, tarp jų 406 keleiviai, penki kelionių agentūros darbuotojai ir 47 įgulos nariai.
Žiniasklaida pateikė prieštaringas versijas apie gelbėjimo operaciją. Vieni tvirtino, kad rasti daugiau gyvų katastrofos liudininkų šansų labai mažai, tačiau vėliau pasirodė pranešimai, kad narai gelbėtojai panėrę į upę išgirdo laive įkaltintų žmonių balsus.
 
Gelbėjimo operaciją stabdo ypatingai prastos oro sąlygos. Kiniją šios savaitės pradžioje be perstojo merkė lietus, o vėjo gūsiai siekė 130 km/val.
 
Skelbiama, kad išgelbėti kol kas pavyko vos kelias dešimtis žmonių, o net 450 laivu plaukusių keleivių laikomi dingusiais be žinios. Upėje jau rasti penki kūnai. Gelbėjimo operaciją apsunkina ypatingai prastos oro sąlygos.
 
Kinijos televizija CCTV pranešė, laivas, plaukė iš rytinio Nandzingo miesto į pietvakarinį Čongčingą. Juo daugiausiai keliavo vyresnio amžiaus žmonės, kurių amžius nuo 50 iki 80 metų.
 
Nelaimės priežastys kol kas neaiškios, tačiau labiausiai tikėtina versija, kad laisvas nuskendo dėl kilusios audros ir tai buvo nelaimingas atsitikimas. Katastrofa įvyko Jangdzės vidurupyje. Ši 6,3 tūkst. km ilgio upė yra ilgiausia Kinijoje. 
  

Žymos: Kinija, Nelaimė, Laivas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

„Facebook“ – vienintelė vieta, kur gali šnekėtis su siena.