Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2018-12-08

Košmaras naktiniame klube - žuvo žmonės

  
Košmaras naktiniame klube - žuvo žmonės
© pexels.com

Vidurio Italijoje šeši žmonės žuvo šeštadienio naktį per spūstį, kilus panikai viename naktiniame klube netoli Ankonos, pranešė ugniagesiai.

„Priežastis galėjo būti būti dirginančio medžiagos paskleidimas. Jaunuoliai bėgo ir trypė vieni kitus. Deja, šeši žmonės žuvo ir dešimtys yra sužeisti“, – sakoma priešgaisrinės tarnybos „Twitter“ žinutėje.
Laikraščio „La Reppublica“ duomenimis, iš maždaug 100 sužeistųjų 12 būklė yra sunki, jų gyvybėms gresia pavojus. Tarp žuvusiųjų yra penki nepilnamečiai ir vieno iš paauglių motina.
 
Vietos žiniasklaida pranešė, kad incidentas įvyko apie tūkstančiui žmonių susirinkus klube „Blue Lantern“ Korinaldo mieste Adrijos jūros pakrantėje į italų reperio Sferos Ebbastos koncertą.
 
Nelaimė įvyko apie 1 val. vietos (2 val. Lietuvos) laiku.
 
„Šokome ir laukėme koncerto pradžios, kai pajutome tą aitrų kvapą“, – žiniasklaidai ligoninėje sakė vienas 16-metis.
 
„Nubėgome prie vieno iš avarinių išėjimų, bet radome jį užblokuotą. Apsaugininkai paliepė mums grįžti“, – pridūrė jaunuolis.
 
 
  

Žymos: Italija, Nelaimė, klubas, naktinis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įbėga į šarvojimo salę nuplukęs žmogus. Staiga prilekia prie karsto, paslapčiomis kažką pakiša velioniui po kojomis, atsistoja šalia ir stovi. Po kurio laiko prieina prie jo vienas iš mirusiojo artimųjų ir klausia:
- Ką tu ten pakišai?
- Neradau kur nupirkti gėlių, tai bent šokoladuką nupirkau.