Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Delfi.lt   |   BNS   |   2019-10-13

Kosove balsadėžes atidarę pareigūnai atsidūrė ligoninėje

  
Kosove balsadėžes atidarę pareigūnai atsidūrė ligoninėje
© pixabay nuotrauka

Daugiau nei 20 Kosovo centrinės rinkimų komisijos pareigūnų atsidūrė ligoninėje dėl sveikatos problemų, kurios kilo atidarius penkias iš Serbijos gautas balsadėžes, sekmadienį pranešė Kosovo valdžia.

26-iems pareigūnams pasireiškė alerginė reakcija ir odos problemos po to, kai buvo atidarytos gautos balsadėžės, skelbia vietos žiniasklaida.
Vietos medikai sako, kad nukentėjusiesiems niežėjo ir buvo paraudusi oda. Nacionalinio visuomenės sveikatos instituto vadovas Naseras Ramadani sakė, kad devynios moterys, įskaitant dvi besilaukiančias, buvo gydomos dėl odos niežėjimo ir vėmimo.
 
Tačiau, pasako jo, moterų būklė yra stabili. Policijos atstovas patvirtino, kad toks incidentas įvyko, tačiau daugiau detalių nenurodė. Jo teigimu, šiuo metu atliekamas tyrimas.
 
Rinkimų komisijos atstovas padėties taip pat nekomentavo. Prieš savaite Kosove vyko pirmalaikiai rinkimai, kuriuos laimėjo kairiųjų pažiūrų partija.
 
Daugiau nei 300 balsadėžių buvę biuleteniai yra perskaičiuojami. Sekmadieninis incidentas įvyko biure, kuriame tikrintos Prištinos centre perskaičiuojamos balsadėžės.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Važiuoja suvalkietis taksi per kalnus. Staiga taksi nuslysta nuo skardžio ir lekia į prarają. Suvalkietis pradeda rėkti ant vairuotojo:
- Po velnių, nors skaitliuką išjunkite!