Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   lrytas.lt   |   2014-12-16

Kruvinas išpuolis Pakistane: 100 nužudytų vaikų

  
Kruvinas išpuolis Pakistane: 100 nužudytų vaikų Kovotojai, žudydami vaikus, keršijo už birželį surengtas atakas prieš Talibaną.

Pasibaigus įkaitų dramai Sidnėjuje, pasaulį sukrėtė naujas išpuolis. Pakistane Talibano kovotojai be atodairos nužudė daugiau nei 100 vaikų ir kelias dešimtis jų mokytojų. Teroristais laikomi kraštutinių pažiūrų musulmonai šią savaitę įsiveržę į vieną Pakistano vidurinių mokyklų. Per ataką žuvo daugiau nei 126 žmonės, bet, manoma, kad aukų skaičius dar augs.

Remiantis žiniasklaidos pranešimais, Talibano atstovas Muhammadas Umaras Khorasani naujienų agentūrai „Reuters“ sakė, kad dėl šios atakos yra atsakinga jo grupuotė. M. U. Khorasani taip pat pabrėžė, kad tai buvo keršto akcija už birželį surengtą ataką prieš Talibaną.
 
Jis teigė, kad sprogdintojai įėjo į mokyklą, tačiau jiems buvo duota komanda neliesti vaikų. Ar tai buvo melas, ar kariai tiesiog nepakluso, neaišku.
 
Žinoma tiek, kad į karių vadovaujamą mokyklą įsiveržę kovotojai šaudė nesirinkdami. Tą liudiją ir nušautų vaikų skaičius.
 
Portalas Lrytas.lt citavo vieną įvykio liudininką. Moksleivis pasakojo, kad kai prasidėjo užpuilimas ir pasigirdo automatų šūviai, mokytojai liepė gultis moksleiviams ant grindų ir nejudėti. Taip vaikai išgulėjo valandą. Toje klasėje žuvusiųjų nebuvo.
 
Visi šeši užpuolikai buvo nukauti Pakistano kariuomenės karių.
 
Video apie išpuolį žiūrėkite čia:
 

  

Žymos: Terorizmas, Pakistanas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona sutinka vyrą, grįžusį iš darbo:

– Na, pagaliau!

– Kas pagaliau? Negi aš pavėlavau?

– Ne, pagaliau nuo tavęs kvepia padoriais moteriškais kvepalais!

*******