Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2018-10-18

Krymo mokykloje – žiaurus išpuolis

  
Krymo mokykloje – žiaurus išpuolis
Po šio išpuolio Kryme buvo paskelbtas trijų dienų gedulas

Trečiadienį Rusijos okupuoto Krymo mokykloje nugriaudėjo sprogimas ir aidėjo šūviai, išpuolio metu žuvo dvi dešimtys žmonių, dauguma iš jų – mokiniai.

Tragedija įvyko Kerčės mieste, vietos profesinėje mokykloje. 
Pasak pareigūnų, šios mokyklos auklėtinis 18-metis Vladislavas Rosliakovas trečiadienio popietę pastate detonavo sprogstamąjį užtaisą ir pradėjo pliekti į žmones iš 12-o kalibro pompinio šautuvo, o vėliau nusižudė. Tarnybos buvo pradėjusios tirti šį incidentą kaip teroro aktą, bet vėliau jis perkvalifikuotas į daugybinę žmogžudystę.
 
Sprogdinimo ir šaudynių aukų padaugėjo iki 20, ketvirtadienį paryčiais pranešė Kerčės miesto administracijos vadovo pavaduotojas Diljaveras Melgazijevas.
 
„Dvidešimt žuvusiųjų. Iš technikumo atvežė ne tris žmones, kaip tikėjomės, o keturis“, – žurnalistams sakė D. Melgazijevas po vizito miesto lavoninėje, kur naktį buvo vežamos ankstesnę dieną politechnikos koledže įvykusios tragedijos aukos.
 
Pasak D. Melgazijevo, visų aukų kūnai jau oficialiai atpažinti. Pareigūnas pridūrė, kad tarp žuvusiųjų yra 15 koledžo studentų ir penki kiti asmenys.
 
„Studentų – 15, iš jų šeši – nepilnamečiai. Penki suaugusieji“, – nurodė D. Melgazijevas.
 
Pareigūnai sakė, kad koledže buvo rastas ir neutralizuotas antras sprogstamasis užtaisas.
Po šio išpuolio Kryme buvo paskelbtas trijų dienų gedulas.
 
Pusiasalio administracijos vadovas Sergejus Aksionovas sakė, kad V. Rosliakovas išpuolį surengė vienas, bet dabar aiškinamasi, ar jis turėjo kokių nors bendrininkų.
 
TK tinklalapyje paskelbtame pranešime sakoma, kad V. Rosliakovas į technikumą įstojo 2015 metais.
 
Vietos spauda citavo vieną neįvardytą šios mokyklos studentą, sakiusį, kad V. Rosliakovas „smarkiai nekentė technikumo dėl piktų dėstytojų ir užsimindavo, kad jiems atkeršys“.
 
 
 
 
  

Žymos: Krymas, šaudynės, ginkluotas išpuolis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kodėl Petraitis taip prabangiai gyvena?

– Todėl, kad trūksta įrodymų.