Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-06-16

Kūdikis, išpjautas iš nužudytos motinos gimdos po dviejų mėnesių mirė ligoninėje 

  
Kūdikis, išpjautas iš nužudytos motinos gimdos po dviejų mėnesių mirė ligoninėje
© facebook nuotrauka

Kūdikis, kurį iš nužudytos motinos gimdos išpjovė ją atsiviliojusi moteris, pažadėjusi duoti nemokamų drabužių kūdikėliui, penktadienio ryte mirė Čikagos ligoninėje. 

Kūdikis, kuriam tėtis suteikė Yovanny Jadiel Lopez vardą, patyrė sunkius smegenų pažeidimus dėl to, kad buvo jėga pašalintas iš motinos įsčių po to, kai žudikė ją pasmaugė balandžio 23 dieną.   
Šeimos atstovė Julie Contreras teigė: „su dideliu skausmu turime jus informuoti apie kūdikėlio Yovanny Jadiel Lopez mirtį. Jis mirė penktadienį, birželio 15-tą dieną, dėl sunkių smegenų pažeidimų. Prašome palaikyti šeimą mintimis ir maldomis šiuo sunkiu laiku.”  
 
 
Mažojo Yovanny gedi jo tėtis, irgi Yovanny, nužudytosios Marlen vyras. Mažasis berniukas bus laidojamas privačiose laidotuvėse. Kūdikis visą laiką buvo prijungtas prie gyvybę palaikančios įrangos, į ligoninę jį atnešė jo motinos žudikė.   
 
19 metų amžiaus Yovanny mama Marlen buvo brutaliai užpulta ir pasmaugta, o tada iš jos gimdos išpjautas kūdikis.   
Jos nužudymu kaltinama 46 metų amžiaus Clarisa Figueroa naujagimį atnešė ligoninę sakydama, kad jis - jos, o motinos kūną išmetė į šalia Savo namo stovėjusį šiukšlių konteinerį.  
 
 
Clarisa Figueroa, 2017 metais palaidojusi savo jau suaugusį sūnų, apgavo Marlen ir įsiviliojo į savo namus socialinio tinklo Facebook grupėje pasiūliusi padovanoti mamai drabužių jos dar tik turėjusiam gimti sūneliui.   
 
Pavogusi naujagimį ir apsimetusi, kad jis - jos, ji net sukūrė labdaros puslapyje GoFundMe anketą, prašiusią pinigų „jos” vaikelio gydymui.  
 
Figueroa ir jos 24 metų amžiaus dukra Desiree yra kaltinamos pirmo laipsnio žmogžudyste. 
  

Žymos: Kūdikis, kūdikio mirtis, nužudyta nėščioji

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyrai du kartus savo gyvenime nesupranta moterų – prieš vestuves ir po vestuvių.