Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2011-03-10

Kuveite kyla protestai

  
Kuveite kyla protestai Kuveitas - turtinga arabų valstybė.

Arabiškojo pasaulio protestų banga jau pasiekė ir Kuveitą. Daugiau kaip tūkstantis žmonių šioje naftos daug turinčioje valstybėje antradienį reikalavo ministro pirmininko šeicho Nassero Mohammados al Ahmado al Sabaho atsistatydinimo ir politinių reformų.

="text-align: left">Protestuotojai rinkosi vyriausybės vadovo biurų, nes policija neleido patekti į pagrindinę sostinės aikštę. Saugumo pajėgos stebėjo mitinguotojus, bet jėgos panaudoti neprireikė, praneša agentūra AP.
 
Vyriausybės vykdomos politikos priešininkai reikalavo Konstitucijos pataisų, kurios suteiktų daugiau teisių gyventojams. Ministrą pirmininką opozicija kaltina ribojant politinę laisvę šalyje ir užčiaupiant disidentus.

Galutinis protestų tikslas yra visos vyriausybės atsistatydinimas. Protestai nebuvo nukreipti prieš Kuveito emyrą, kurio dinastija valdo šalį jau daugiau kaip 250 metų.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Šeimoje skandalas. Vyras apimtas nevilties ir nemato gyvenimo prasmės, tad stovi ant balkono krašto 15 aukšte ir ruošiasi nušokti. Į kambarį įeina žmona, greitai įvertina situaciją ir sako:
– Nors šiukšles paimtum.