Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-09-06

Latvijoje kilo netikra panika dėl bombos miesto centre

  
Latvijoje kilo netikra panika dėl bombos miesto centre
© Wikimedia.org
Bombos muliažą jaunuolis paliko sostinės centre ir netrukus buvo sulaikytas.
Muliažas buvo paliktas Rygos centre, netoli užkandinės „MacDonalds“.

Latvijoje kilo panika po to, kai šalies sostinėje Rygoje buvo aptiktas įtartinas paketas. Netrukus po to, kai įtartina rankinė buvo plaikta visuomeninio transporto stotelėje Latvijos policija sulaikė jaunuolį palikusį, kaip paaiškįjo, bombos muliažą.

 Kol kas žinoma, kad bombos muliažą padėjo 17-emetis vaikinas. Jo elgsesio motyvai kol kas nėra žinomi arba skelbiami. Jis nesulaikytas, tačiau jam po pirminės apklausos pritaikytos kitos kardomosios priemonės, pranešė portalas delfi.lt.
Muliažas buvo paliktas Rygos centre, netoli užkandinės „MacDonalds“. Policija netruko užblokuoti aplinkinius kelius, todėl kilo didžiulė spūstis.
 
Pranešama, jog rankinėje buvo bombos muliažas su laikrodžiu ir laidais. Pareigūnai nusprendė neutralizuoti muliažą toje pačioje vietoje, kur rado, Sausio 13-osios gatvėje.
 
  

Žymos: Latvija, Ryga, Pavojus, policija , Panika, momba, muliažas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.