Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2017-08-15

Lauko kavinę taranavęs automobilis pražudė vaiką

  
Lauko kavinę taranavęs automobilis pražudė vaiką
© Facebook nuotr.
Automobilis kliudė ir sužeidė daugiau nei pusę lauko kavinėje buvusių žmonių.
Automobilis bandė atbulomis išvažiuoti iš įvykio vietos, tačiau žmonėms pavyko sulaikyti ir policijai perduoti jo vairuotoją

Pirmadienį vakare Prancūzijoje į lauko kavinę tyčia įvažiavo automobilis ir mirtinai sužalojo ten buvusią mergaitę, dar keli žmonės sunkiai sužaloti.

Nelaimė įvyko už 55 kilometrų į Rytus nuo Paryžiaus esančiame Sept-Sorts’o miestelyje apie 20.30 val. Vietos picerijoje tuo metu laiką leido apie 20 žmonių, kai į maitinimo įstaigos lauko kavinę staiga dideliu greičiu įvažiavo automobilis BMW, nubloškęs staliukus ir žmones ir atsitrenkęs į barą.
Su šeima vakarieniavusi 13-metė mergaitė nuo patirtų sužalojimų netrukus mirė, mažametis jos broliukas – sunkiai sužalotas. Iš viso sužeista 13 žmonių, 5 iš jų būklė yra kritinė.
 
Automobilis bandė atbulomis išvažiuoti iš įvykio vietos, tačiau žmonėms pavyko sulaikyti ir policijai perduoti jo vairuotoją. Sulaikytasis – netoliese gyvenantis vyras (gim. 1985 m.). Pareigūnai pranešė, kad vyras anksčiau su teisėsauga reikalų nėra turėjęs, jo veiksmai nesusiję su terorizmu, įtariamojo psichologinė būklė apibūdinama kaip nestabili.
 
Anot vietos spaudos, vairuotojas pirminės apklausos metu policijai prisipažino, kad tokiu būdu norėjo nusižudyti ir automobilyje turėjo ginklų.
 
Prokuroro pavaduotojas Eric’as de Valroger’as informavo, kad šiame tyrimo etape teroristinio išpuolio versija atmetama, pradėtas tyrimas dėl žmogžudystės, bandymo nužudyti ir vairavimo apsvaigus nuo narkotikų.
 
„Įtariamojo motyvus tikimės sužinoti vėliau. Manome, kad jis buvo priklausomas nuo narkotikų“, – sakė Eric’as de Valroger’as.
  

Žymos: Prancūzija, Vaiko mirtis, automobiliu į žmones

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Lietuviška statistika: 10 lietuvių, iš jų 6 depresijoje, 4 Anglijoje.