Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2020-01-27

Legendos pabaiga: žuvo NBA žvaigždė Kobe Bryantas

  
Legendos pabaiga: žuvo NBA žvaigždė Kobe Bryantas
© twitter nuotrauka

Vienas garsiausių NBA krepšininkų Kobe Bryantas sekmadienį tragiškai žuvo sraigtasparnio avarijoje, praneša portalas tmz.

Vos 41 metų sulaukęs krepšininkas sekmadienio rytą pateko į sraigtasparnio avariją Kalifornijoje. K. Bryantas – ne vienintelė tragedijos auka; iš viso pranešama apie penkis žuvusiuosius.
Su žmona Vanessa K. Bryantas buvo susilaukęs keturių dukterų. Iš pradžių manyta, kad nei sutuoktinės, nei kurios nors atžalos avarijos metu sraigtasparnyje nebuvo, tačiau vėliau paaiškėjo, kad kartu su krepšininku žuvo trylikametė jo dukra Gianna.
 
Sraigtasparnis buvo itin mėgstama garsaus krepšininko transporto priemonė, JAV platumose padėdavusi įveikti didelius atstumus. Vidutinio dydžio komercinės paskirties sraigtasparniu Sikorsky S-76 K. Bryantas keliauti pradėjo dar aktyviai žaisdamas krepšinį.
 
Nelaimės metu K. Bryantas kartu su kitais keleiviais skrido į krepšinio treniruotę. Anot liudytojų, avarijos priežastimi galėjo tapti sraigtasparnio kabinoje ar variklio vietoje kilusi ugnis.
 
2016 metais karjerą užbaigęs K. Bryantas ne tik buvo gerbėjų itin mėgstamas krepšininkas, bet ir tituluotas atletas, penkis kartus tapęs NBA čempionu (2000-2002, 2009-2010 metais), taip pat 2008 m. ir 2012 m. iškovojęs olimpinį aukso medalį.
Tragiška K. Bryanto žūtis nepaliko abejingų jo kolegų, apie sielvartą prabilusių socialiniuose tinkluose. Liūdesį dėl garsaus krepšininko mirties pareiškė Zoranas Dragičius, Luka Dončičius, Martynas Pocius ir daugelis kitų žinomų atletų.
  

Žymos: JAV, Krepšinis, kobe bryant, krepšinio žvaigždės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tam, kad naujo Radži albumo žmonės neišmestų vos jį perklausę, rinkodaros specialistai ant jo užlipdė autobusų grafikus ir 2013 metų kalendorių. O tam, kad padidinti pardavimus, jį įrašė į CD-RW diskus.
*****