Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com/BNS   |   2017-03-09

Leisitės į kelionę su „Finnair“? Planus gali tekti pakeisti

  
Leisitės į kelionę su „Finnair“? Planus gali tekti pakeisti
© Pixabay.com
Numatytas streikas pakoreguos mažiausiai tūkstančio klientų planus.
„Finnair“ tikina apie tikėtiną reisų atšaukimą klientams pranešė.

Suomijos oro bendrovė „Finnair“ dėl aviacijos darbuotojų profesinės sąjungos skelbiamo streiko šį penktadienį, kovo 10 d., ketina atšaukti maždaug šimtą skrydžių, o tai yra trečdalis reisų.

Skrydžių bendrovė „Finnair“ pranešė, jog profesinės sąjungos kovo 10-ąją skelbiamas streikas turėtų tęstis nuo 15 val. iki 19 valandos vakaro.
Dėl to greičiausiai sutriks visi „Finnair“ vietiniai reisai Suomijoje, didžioji dalis reisų į Europos miestus, vienas tolimojo maršruto reisas. Dalis reisų visgi gali įvykti pasibaigus streikui.
 
„Streikas gali sujaukti maždaug tūkstančio mūsų klientų planus. Mes atsiprašome už trikdžius bei nepatogumus, stengsimės padaryti viską, kas įmanoma, kad šios situacijos padariniai būtų kuo lengvesni“, – „Finnair“ pranešime spaudai cituojamas bendrovės vadovas Jaakk‘as Schildt‘as.
 
„Finnair“ tikina apie tikėtiną reisų atšaukimą paskelbusi internetu, klientus informavusi trumposiomis žinutėmis bei elektroniniu paštu.
 
Kaip teigiama valstybinio taikytojo tinklalapyje, šis streikas paskelbtas po ketvirtadienį nesėkmingai pasibaigusių profsąjungos ir darbdavių derybų dėl darbo sąlygų pagerinimo ir atlyginimų pakėlimo.
 
 
  

Žymos: Streikas, darbuotojai, darbdaviai, Finnair, skydžiai, reisai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žurnalistas atvykęs į Rusiją klausia ruso:
– Girdėjau, kad jūsų šalyje problemos su alkoholiu?
– Problemos su alkoholiu?! Nemanau. Be alkoholio – tai jau problemos...