Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-06-20

Lėktuvą supurčius stipriai turbulencijai į orą pakilo net stiuardesė

  
Lėktuvą supurčius stipriai turbulencijai į orą pakilo net stiuardesė
© Twitter.com

Ne vienam keleiviui skrydis lėktuvu kelia nerimą. Net jei viskas vyksta sklandžiai, atsipalaiduoti neleidžia įvairios į galvą lendančios nejaukios mintys. Situaciją dar labiau pabloginti gali net ir nedidelė turbulencija. Supurtytas lėktuvas sukelia paniką. Su ja, tik kelis kartus didesne, susidurti sekmadienį teko ir keleiviams, skridusiems iš Kosovo į Šveicariją.

ALK oro linijų orlaivis „Boeing 737“ susidūrė su tokia stipria turbulencija, kad jame dirbusi palydovė nuo stipraus supurtymo su visu užkandžių vežimėliu buvo išmesta į orą.
Vienos keleivės užfiksuotame vaizdo įraše matoma, kaip lėktuve buvę asmenys greitai segasi saugos diržus, velkasi drabužius, tačiau daugelis to padaryti nespėja, mat vos po kelių sekundžių orlaivis stipriai supurtomas. Pasigirsta garsūs šūksniai.
 
Į orą pakilo ir tarp eilių buvusi stiuardesė bei jos užkandžių vežimėlis. Šalti ir karšti gėrimai aptaško keleivius.
 
Prieš nutrūkstant vaizdo įrašui matoma, kaip viena keleivė ima melstis.
 
„Žmonės ėmė šaukti ir verkti, – šveicarų laikraščiui „20 Minuten“ sakė Mirjeta Basha, vaizdo įrašo autorė. – Skrydžio palydovės vežimėlis trenkėsi į lubas. Visur pasklido puodeliai, kai kuriuos žmones nuplikė karštas vanduo. Maniau, mes visi mirsime.“
 
Pranešime „ABC News“ oro uosto atstovai patvirtino, kad iš 121 lėktuve buvusių asmens 10 jų dėl nedidelių traumų buvo nuvežti į gydymo įstaigas vos tik lėktuvas nusileido Bazelio oro uoste.
 
„Maždaug 20 minučių iki nusileidimo iš Prištinos skridęs ALK oro linijų lėktuvas patyrė turbulenciją. Pilotas perspėjo, kad lėktuvui nusileidus oro uoste lauktų ugniagesiai gelbėtojai“, – teigė oro uosto atstovai.
 
Nepaisant pranešimų, kad per 10 minučių trukusią turbulenciją iš vietų buvo išjudintos net lėktuvo sėdynės, Bulgarijos įmonė ALK, kuriai ir priklauso lėktuvas, sakė, kad po ore patirto incidento orlaivis ant tako nusileido įprastai, o sėdynės iš vietų nė nebuvo pajudintos.
 
  

Žymos: Lėktuvas, Kelionės, Skrydis, trubulencija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tėvas dalijasi gyvenimo išmintimi su sūnumi:
– Sūnau, jei moteris užsisės ant sprando, nenusimink. Juk tada tau jos nebereikės nešioti ant rankų!