Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-09-17

Lenkai sulaikė čečėnų lyderį

  
 Lenkai sulaikė čečėnų lyderį Achmedas Zakajevas.

Rugsėjo 17 d. Lenkijos policija sulaikė Čečėnijos nepriklausomybės lyderį Achmedą Zakajevą, kurį Rusija kaltina terorizmu. Apie tai vietos televizijos kanalui pranešė čečėnų lyderį lydėjęs Europos Parlamento deputatas Tadeuszas Zwiefka, praneša Elta. Policininkai sulaikė A.Zakajevą, kai šis ėjo prie automobilio, ketindamas vykti į prokuratūrą.

mal">Pasaulio čečėnų kongreso, į kurį ir atvyko A.Zakajevas, rengėjai žadėjo, kad jis 8 valandą vietos laiku (9 valandą Lietuvos laiku) su advokatu pats prisistatys į Varšuvos apygardos prokuratūrą.

Ketvirtadienį Lenkijos prokuratūra pareiškė, jog jei A. Zakajevas atvyks į šalį, jis bus sulaikytas pagal tarptautinį orderį.

Rusijos Valstybės Dūmos tarptautinių reikalų komiteto pirmininkas Konstantinas Kosačiovas pavadino čečėnų lyderio A.Zakajevo vizitą į Lenkiją „uždelsto veikimo mina“.

„Jeigu ši informacija teisinga ir A.Zakajevas yra Lenkijoje, tai – šios šalies valdžios galvos skausmas, – sakė K. Kosačiovas penktadienio rytą televizijos kanalui „Rossija 24“. – Aš įtariu, jog tai – uždelsto veikimo mina, kurią ankstesnė Lenkijos valdžia pakišo dabartinei“.

„Manau, kad dabar nemiega visi Lenkijos vadovai, laužydami galvą, kaip rasti išeitį iš šios situacijos“, – pažymėjo Rusijos politikas. 

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sušlapinsi kojas – atsisakys gerklė, „sušlapinsi“ gerklę, atsisakys kojos.